Descent: Journeys in the Dark

xxxxxxxxoo hodnoceno 163x (Seznam vlastníků)

Descent: Journeys in the Dark - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vybarvení figurek

Čaute, plánuju koupi Descentu a moc se mi nelíbí ty jednobarevné figurky. Jaké jste pro jejich vybarvení použili barvy a štětce?
17.5.2010 21:09:53

Barvy
po skrblíckých začátcích na různejch barvách od kámošů ředitelných kdo ví čím, smrdícím kdo ví počem a testnutí jediné barvičky od Citadelek (lich purple snad) jsem se plácnul přes kapsu a bylo to, dokoupil jsem si i washes řadu, protože mě deptá, když vidím, jak je to krásný :), štětce detail brush jakýkoliv a pak já osobně používám pár štětců z hepermárketu pěkně střižených do drybrush verze, po roce se najdeš :), zrovna dnes jsem si nabarvil krásnýho draka (jen tak mimochodem asi nejjednoduší postava pro barvení), na zatroconu se předvedu, snad i něco tady.
Toď můj názor na barvy.

17.5.2010 21:20:53

Odbarvování
Díky, taky to zkusim, nevíš ještě jak by se daly ty figurky zase odbarvit? Nejsem moc výtvarník, takže to asi nebude hned na 1. pokus :-).

18.5.2010 07:13:45

aha
tak to taky nevím, ale když jsem to jednou nabarvil, už mě nikdo mnepřinutí to přebarvovat, asi nějaké ředidlo, ale když se tady podíváš na diskuzi o kutilství, tak toto téma tam určitě najdeš

18.5.2010 07:41:11

ODKAZ
http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/rychlokurz-barveni-nebo-kurz-rychlobarveni-jak-se-to-vezme-681/
Podívej se sem tam máš dobrej návod na barvení pro začátečníky.

18.5.2010 07:57:44

díky
Díky všem.

18.5.2010 08:19:03

pihorv
Naprostou souhlas, že to trvá tak půl roku až rok, než to člověk chytne do ruky. Taky jsem napřed udělala velkou chybu s agamou. Pak koupila základní sadu Citadel. A jak se postupně učila, tak dneska už používám i wash a drybrush. Jak tak koukám, bude na Zatroconu přehlídka barvených figurek. Už se těším. Já se přidám s MEQem. Už jsem nahrála fotky na schválení.

18.5.2010 08:30:38

malovani - odbarveni
Barvy - jednoznačně doporučuji Citadelky nebo jiné vodou ředitelné barvy. Mám za sebou cca přes 400 figurek ke hrám a warhammeru, a jsem s nimi nadmíru spokojen.
Pod barvy potřebuješ základní sprej - doporučuju od GW - jiný nepoužívám, ale ani jsem jiný nezkoušel. Sprej není vodou ředitelný, dobře chytá a zase barvy chatají na něj.
Štětce - já používám od GW standard a final na detaily + 1 za 11 korun z papírnictví na velké plochy a drybrush, třeba pekelné psy jsem maloval jenom.
Na závěr krycí lak - doporučuju matný z Baumaxu, značka genius pro - je levnější než od GW, je opravdu matný a má lepší trysku.

Odbarvování - figurky se samozdřejmě odbarvovat dají - po všech možných věcech typu líh, toluen (jen na kovové modely) mě přišel jako nejlepší odlakovač na nehty. Nezkoušel jsem to ale na figurky od FFG, už jsem dlouho nic neodbarvoval. Zkus kousek třeba zespodu na nějakém velkém podstavečku, jestli to neleptá.

PS:Pokus jsi z Prahy napis a domluvime se, můžeš se stavit a ukážu ti co a jak.

18.5.2010 10:43:06

podkladový sprej
Já používám buď GW nebo z Černého rytíř sprej Army painter a s tím sem spokojená víc. U GW mám pocit, že na něho hůř chybají barvy, které potřebuji více naředit. Ale to je spíš takový detail.

18.5.2010 10:49:20

Vybíráme z Bazaru

Zahrada
Zahrada
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas