Defence of Procyon III, The

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Defence of Procyon III, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: PSC Games
Taverna Ludica Games
Autoři: Dávid Turczi
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Ahoj. Hrál už to někdo? Podle ks updatů se zdá, že hra už byla doručena. 

17.6.2022 12:57:39

Tak včera jsme se k tomu po dlouhém chystání konečně dostali. Vysvětlování pravidel trvá dost dlouho, protože každá frakce se hraje úplně jinak a má i jiné mechaniky pro aktivaci jednotek boj i  přidělování poškození. Celkově to není složité, ale chvíli zabere než si zvyknete na strukturu svého tahu a zjistíte co jak funguje. Lidi to mají o dost těžší a to hlavně v tom že nesmí polevit, nebo nevyužít každou příležitost na maximum, pokud zaváhají tak se Aethynové (emzáci) rozjedou a už je jen tak nic nezastaví. Ze začátku byla hra vyrovnaná, ale pak Aethynové získali převahu ve vesmíru a lidi už neměli šanci. Hra má parádní atmosféru a už se těším na další hraní. Protože šlo o první hru tak zatím nechci úplně hodnotit, ale já jsem byl nadšený a klidně bych dal hned další hru.

10.9.2023 13:30:51

To rád slyším, už se těším na Zatrocon :)

10.9.2023 14:14:59

To rád slyším, už se těším na Zatrocon :)

10.9.2023 14:14:59

Po druhé partii hodnotím hru velmi pozitivně. Pro první hru úplně stačí, aby se každý hráč naučil svou část a můžete se pustit do hry. Pokud se nebudete učit všechny 4 národy/rasy, tak hra není komplikovaná. Na hře je skvělé, že po každém tahu má hráč pocit, že udělal obrovský pokrok, zabil několik vojáku, zničil budovu a posílil kolegu ve vesmíru, ale stejné pocity má každý, každý tah je silný, ale pak vás čekají tahy protihráčů a ti vám do toho zase hodí vidle :) Hra je hodně interaktivní a konfliktní, ale není konflitkní ošklivým způsobem, že by Vám to mělo zničit hru nebo otrávit pocit z ní.

18.12.2023 11:02:47

Vybíráme z Bazaru

DAIMYO Rebirth of the Empire (KS collectors edice)
DAIMYO Rebirth of the Empire (KS collectors edice)
Akt. cena: 2990 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas