Dark Souls: The Card Game

xxxxxxxooo hodnoceno 12x (Seznam vlastníků)

Dark Souls: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Steamforged Games Ltd.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy


Ahoj, koukám že se tu hodně lidí zbavuje této hry na bazaru. Já si ji pořídil, ale zahrál zatím jen jednou a moc se mi líbí. Rád bych slyšel názory ostatních.
8.8.2018 10:05:41

Dojmy
Ahoj,
dlouho jsem zvažoval pořízení této karetní hry a rozhodně nelituji.

Hrál jsem ji zatím sólo.
Nejprve za 1 postavu, ale to bylo vyložené peklo.
Hraji tedy za 2 postavy a to už se dá něco zahrát.

Hra je to skvělá,každý tah musíte naplánovat a být trpělivý, zda už zaútočit a nebo ještě vyčkat (hlavně u bossů).
Budování balíčku je skvěle vymyšleno, jen kdyby ty karty přišly, když jsou potřeba :-).

Tato hra, ale určitě není pro každého.
Frustrace, když vám nepřijdou správné karty, nebo musíte odhodit karty a zrovna odhodíte ty, které nutně potřebujete je...

Každopádně nikdo od Dark Souls nemůže čekat procházku růžovým sadem.

Za sebe mohu doporučit, hlavně pro fanoušky PC předlohy, kteří si, zde najdou určitě to své.

15.10.2018 21:05:02

nikdo nehraje?

Ahoj,

co s touhle hrou je??
Koukal jsem na pár videí, recenzí a přišlo mi to docela fajn. Zajímavá mechanika pohybu, stavění balíčku, mechanika s bonfirem...
Co se děje, že ta hra je tak neúspěšná? Nebo alespoň se o ní tak málo mluví a píše?

Začali jsme nedávno hrát s mou herní skupinou Legendary: The Alien deck building hru a dost náš bavila... je tohle hratelně a zábavně podobné? Má někdo zkušenosti s oběma typy her?

1.10.2019 12:47:30

Kubusta
Kým napr. v Legendary Encounters a si buduješ balík priebežne ako likviduješ nepriateľov, tak v Dark Souls si vylaďuješ balík a nakupuješ karty každé kolo v Resting fáze. Ja preferujem spôsob v Encounters, pripadá mi že revízia decku každé kolo dosť spomaľuje chod hry.

Mechanika a stratégia hry nie je zlá, prostredie je pomerne originálna temná fantasy, čo sa odráža aj v grafickom dizajne a značne monochromatických artworkoch a to tiež nie každému fantasy nadšencovi vyhovuje. Hra sa síce dá hrať sólo, ale až vo viacerých je to tá pravá zábava. Čo je aj dôvod prečo hru predávam - v okolí som nenašiel dosť nadšencov s ktorými by som ju hral.

1.10.2019 13:06:37

Sám nevím
Mně se ta hra taky ze začátku dost líbila, ale po pár hrách mi přišlo, že nějak nepřinášela nic nového a prostě se ohrála.

1.10.2019 15:57:13

@enzo
A nepomohlo by tomu rozšíření, které je vydané? Za jak dlouho se ti to asi ohrálo?



@RogueKeeper
Rozumím, ale ta resting fáze není každé kolo, ne? Respektive je omezená.
Ještě jedna otázka - co se týče pohybu/movement - někde jsem četl, že je to jen taková "neužitečná mechanika na víc", co nic neřeší, jinde jsem zase četl, že díky tomu je kooperace zajímavá.
Mohli byste mi k tomu říct vaše postřehy?

Díky

3.10.2019 07:42:58

Vybíráme z Bazaru

Advanced Squad Leader: Starter Kit #1 -ASL
Advanced Squad Leader: Starter Kit #1 -ASL
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas