D-Day Dice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Valley Games, Inc.
Autoři: Emmanuel Aquin
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

dojmy ze hry...
12.8.2012 13:36:36

re
Tak jako dobrý, zatím jen první dva tréninky, tedy bez Items, ale líbí. Ten systém RWB je bezva, jen mi ve hře chybí trošku víc "ameritrashového" překvapení. Jinak ale moc hezké a dobře vymyšlené...

14.11.2012 11:13:56

Dojmy
Mám takové rozpačité dojmy. Samotného mě to docela baví, ale ve více hráčích to není nic moc. Ještě jsem nezkoušel hrát za Němce. Je to zajímavější? Trošku jsem doufal, že to půjde hrát roleplayingově, ale je to moc o počítání. Sólovka je to ale dobrá.

28.1.2013 12:05:50

dojmy
Tak jsem zkoušel hru ve třech. Hráli jsme zatím jen první 4 mapy, ale připadá mi to strašně jednoduché.
Stačí jednoduchá taktika, držet se spolu v jednom sektoru a ve spodních (resp. s menší obranou) co nejdéle, tak jak píšou v pravidlech. A pak se z toho stane strašná fraška/nuda.
Kolik surovin se může měnit za kolo? Kolik typů surovin se může měnit za kolo? S kolikati hráči? Vše neomezeně v jednom sektoru? Nenásobí se nějak obrana sektoru s počtem hráčů?
Zlepší se obtížnost s pozdějšími scénáři? Nebo to vyváží až rozšíření s Němci? Nepoužívate nějaká house rules?
A k čemu jsou ty žetony?
Edit: tak ani poslední dvě mapy nebyli moc obtížné :(

29.1.2013 20:47:45 | Upraveno autorem (porovnej)

První dojmy
Hru jsem si pořídil na základě dotazu a následných doporučení ohledně nějaké solitérní hry a zatím jsem spokojen. Mám za sebou první pokusy a hra mě nezklamala, není složitá, díky kostkám je v ní určitý díl náhody, takže nejde každou mapu projít jen tak, nějakou naučenou taktikou, je rychlá svižná a zatím mě baví. Mám dotaz - hrál někdo z vás tuto hru s rozšířením Operation Neptune, přesněji řečeno s těmi dvojitými mapami (Neptun,Overlord) v solitéru? Je to reálné, dobýt v jednom oba bunkry? Díky za názory.

13.2.2013 07:51:57

Greyhound
Pri mape Overlord musis dobyt oba bunkre (ale osobne som ju este nehral), pri Neptune si pozri poslednu vetu na spodku stranky:
Solitaire: When playing solo, only 1 Bunker of your choice must be conquered.

13.2.2013 10:29:38

Klaymen
No jo, nevšiml jsem si u Neptunu, že tam je jen jeden. Ale Overlord jsem pochopil správně, že dobýt musím oba a právě stále dumám, zda to tam je reálné :-)

13.2.2013 11:57:23

první hry
Ja píšu níže, hra mě jako rychlá a jednoduchá oddychovka moc baví, ve dvou mi paradoxně připadá těžší než když jdu sám, protože mi připadá, že je to vždy o tom, že ten komu padají dobře kostky (a sám by prošel v pohodě) pomáhá výměnou zdrojů druhému, který má hody špatné a je to i pro něj těžší. Zkusili jsme ve dvou Omahu a prošli jsme na 5.pokus, přičemž kdyby stačilo, že dojde nakonec jen jeden, tak to mohlo být na 3.pokus, kdy jsem došel sám..

16.2.2013 15:14:35

Vybíráme z Bazaru

Legendary: Guardians of the Galaxy
Legendary: Guardians of the Galaxy
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas