Cyberpunk 2077: Gangy Night City

xxxxxxxxxo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Cyberpunk 2077: Gangy Night City - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alexio Schneeberger
Andrea Chiarvesio
Eric M. Lang
Francesco Rugerfred Sedda
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Stránka kampaně – start kampaně je ohlášen na čtvrtek, 21. června, ve 21.00

Představení hry

Design Diary #1 – Adapting Cyberpunk 2077

Design Diary #2 – World Unfairness

Design Diary #3 – Stories and Worldbuilding

 

12.5.2022 00:34:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak CMON včera vypustil nové informace o této hře.

Hra už je zařazena do „Upcoming projects“ na Kickstarter..;)

Odkaz na nové představení

3.6.2022 15:50:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Jenom tak pro zajímavost, zjevně upustili od té původně avizované karetní hry. Zajímalo by mě co je k tomu dovedlo.

3.6.2022 23:46:08

Ve zkratce to vyznělo tak, že doba je taková, ve které figurky lidi lákají víc…

Ale já se osobně těším, že by z toho mohl být cítit #Kmotr: Impérium Corleonů, který mám rád..:-)

4.6.2022 00:59:48

Osobne se vic tesim na Scarface 1920. Z toho videa smrdela plochost a hype na sto honu

4.6.2022 15:05:29

Tak start kampaně je ohlášen na 21. června ve 21.00..:)

Jaký máte pocit ze hry dle toho, co jsme se doposud měli možnost dočíst v Design Diaries?

16.6.2022 17:41:54

Nečetl jsem, ale vypadá to dost jako Kmotr. Osobně jsem ale nehrál ani toho, takže nemohu soudit. Já osobně se tomu vyhnu. Mám teď s Marvel Zombies na pár let vystaráno :-D.

16.6.2022 22:17:48

Karetka (od Erica M. Langa) mě lákala mnohem mnohem více. Pochopil bych, že nejsou s výsledkem spokojení a chtějí začít úplně od začátku, ale tohle je něco úplně jiného, než mělo být původně (bohužel i bez Langa) a vizuál tedy neláká ani mě. A jako zelenáč a milovník plastových figurek nejsem vůůůbec uspokojen.

Upřímně… backoval jsem větší kraviny s hezčím vizuálem a zpracováním figurek. Ale ještě si počkám na nějaká videa s prototypy. $1 pledge do PM to jistí.

A i já mám lehce pachuť v puse po těch Marvel Zombies, ale pro hezkou a kvalitní hru jsem ochoten to “přejít”.

17.6.2022 12:07:33

Já také půjdu do toho za jeden dolar.

Byl bych rád kdyby to bylo komplexnější než #Kmotr: Impérium Corleonů, klidně i nějaké rozšíření, ale upřímně doufám, že tam nenacpou masivní plastový odpad za $180, jako v Marvel Zombies, který má na hru minimální vliv. Anebo klidně, ale ať to neovlivňuje herní zážitek vůbec a byl to jen čistě kosmetický doplněk, který bych si jako kompletista s klidem odpustil..:-)

Achjo, kompletismus není koníček a zábava, ale diagnóza…

17.6.2022 12:36:41

Vůbec se mi nelíbí stylizace těch figurek takže tohle s velkým klidem jako fanoušek cyberpunku i většiny cmon her skipnu ostatně KS verze už asi na pár let vynechám

17.6.2022 13:49:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Před chvílí začal KS a rozhodně se nepodobá ostatním CMON projektům. Leze to výrazně pomaleji než obvykle. Chystejte popcorn, v komentářích bude drama :-D.

21.6.2022 21:30:15

Tak pre EU 200dolarov za krabicu, kde nic v podstate nie je je celkom dost. Uplne zbytocne preprodukovane velkymi figurkami. 

21.6.2022 21:58:48

Jakože wow. Ani po hodině to ještě CMON nemá zafinancované.

21.6.2022 22:09:33

Nechápu no… nějak to vykopli jak nechtěné dítě ven na ulici, na facebooku nic, na twitteru po tom nikdo neštěk :D…. smrdí mně to situací ala “Dejte tam hezký vobrázky kucí, voni tam něco sypnou a zahojíme trochu ztráty. Však dodat nemusíme, ne? Tak vo co go.” 

21.6.2022 22:28:50

hrál jsem kmotra baví mě ta hra a toto je z 75% jeho “vykrádačka” přijde mi to spíš jako by CMON chtěl honem rychle něco dalšího vydat a vydělat na značce cyberpunku, ale teda osobně jsem měl mnohem větší wow efekt u Tamashii od AR

22.6.2022 09:21:54

No tak CMON budou mít docela slušný problém.

V tuhle chvíli mají 2800 přispěvatelů, ale 1000 z nich je na dolaru. A vybráno mají jen 192k Euro. No proč asi, po tom posledním doslova výjebu s poštovným. A lidi jim to v komentářích nechávají sežrat. sice už tam sází SG KS exclusive po 10000 USD, ale zatím jim to na penězích vidět opravdu není.

Lidi budou čekat na PM a nebo je s tím dolarem zatím vesele trollí a pak dropnou. Třeba KoA do CMONu na YT docela šije už delší dobu.

Upřímně, za ty peníze - a je mi jasné, že tady bude i drahá licence, to prakticky postrádá smysl, pokud člověk není extra fanoušek. Doplnit si k ceně DPH, k tomu poštovné pro EU za základ 50-65 EUR /haha, to bych přidal/ a vzhledem k obsahu..

Počkal bych si na retail a vůbec by mne nepřekvapilo, kdyby tuhle hru někdo u nás lokalizoval. 

22.6.2022 10:49:48

@jana.maruska Možná CMON přestává KS zajímat. Minulý rok jim obrovsky narostl velkoobchod, vykázali zisk, a tak už jim ta nejistota KS a přímá interakce se zákazníky nestojí za to.

22.6.2022 12:07:41

@Fleder nepísal niekto niekde, že BF potvrdili lokalizáciu aj tejto verzie cyberpunk 2077?

22.6.2022 12:19:40

@UmmA Nárůst ceny přepravy, zvýšené riziko růstu nákladů, jiný způsob odvádění DPH při dovozu do EU (dříve se to šidilo dle výrobní ceny nebo něčeho takového) podle mně vede k tomu, že to co jim dříve fungovalo už fungovat nemusí. CMON také trochu konkuruje sám sobě, prostě uděláš další zombicide s plnotučným all-in a o pár měsíců později vydá nějaký cybepunk a překvapivě to zasadí do boje gangů o území, což je z mého pohledu vzhledem k té licenci hodně nešťastná volba. Ta hra vypadá na první pohled neuvěřitelně nezajímavě. Je to cyberpunk 2077 ale mohl by to být kterýkoliv jiný cyberpunk. Na karetku jsem byl zvědavý mnohem více. Anastyr taky neměl zrovna bůhvíjaký úspěch. Třeba se hnou ledy a nabídka přestane určovat poptávku. CMON se chová jakoby měl na tuny plastu na Ks monopol, dávno už ho nemá. Ignoruje názory backerů, podhodnocuje poštovné, různé prapodivné manévry v kampaních. Jejich výjeb s DPH u massive darkness 2, který přešli několika větami, jim podle mně ukázkově prošel a s jídlem roste chuť. Vypadá to, že backeři konečně prozřeli. jo a jestli je to teď na 200k dolarů, tak celá ta kampaň reálně může být ztrátová, příp se ziskem blízko nule, což vpodstatě totéž.

22.6.2022 12:39:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Donuty
Donuty
Akt. cena: 230 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas