Cuba Cube - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 10
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, závodní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Jirasgames
Autoři: Jiří Mikoláš
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

cvrnkání

Zrovna se tady debatuje o Jirkových hrách a tak bych chtěl položit dotaz k téhle, protože mě zaujala. Nebolí z toho cvrnkání do kostek prsty? Myslím nehty? Nebo se to musí cvrnkat s velkým citem abyste kostky nevystřelili z herního plánu? Popište svoje zkušenosti :) díky
11.12.2009 13:57:13

crvknutí
Na stylu nezáleží, hlavní je výsledek. Při našem hraní bylo technik vidět celá řada :) Důležitej je povrh. Mi to hráli na né uplně vhodným a docela hladkým stole takže to bylo většinou takové cvrknání ala pitchcar.

11.12.2009 14:16:45

rbx

Tangram
nam se osvedcila deka, byly tam pak i kopecky :-) Ale myslim, ze latkovy ubrus je idealni. A do kostek cvrnkas jen zlehka, je to spis o presnosti, takze boleni prstu? Ani nahodou!

11.12.2009 14:50:10

koberec
Podle mě je ideální koberec. Na prezentaci jsme to hráli na jakési "originál" hladké podložce (je vyfocena i zde v galerii) a při jemném cvrnku se kostka vůbec netočila, sunula se). Na koberci se dá docílit daleko větší citlivosti. Zasatvuji i centimetr od města. Myslím že i ta deka bude výborná. Zkrátka něco měkčího než ubrus. A ještě používáme další pomůcku kromě měřiče chůze - tyčku od mikáda pro určování překonání linie brány a určení blokování brány jinou kostkou (která zasahuje do spojnice středů).

11.12.2009 17:24:51

koberec nebo ubrus...
Je škoda, že součástí hry není nějaká vhodná hrací podložka pokrytá protiskluzovým materiálem. Né že bychom neměli doma na ubrus, ale nemám ho kvůli dětem. Na stole mám bezpečnostní sklo. Nesnáším krpaté ubrusy. A nemáme bohužel ani koberec na zemi. Máme tam dlažbu kvůli podlahovce. Takže jsem sháněla vhodnou "dečku". Když jsem něco našla, tak jsem to nebyla schopna dát do té malinkaté krabičky. Když sem to tam poskládala, tak po rozložení to bylo s hrbolem. Fakt škoda, protože samotná hra mě baví. Já bych osobně udělala větší krabičku a do ní vložila podložku s již nastavenýmm rozměrem pro hru. Hra by si to určitě zasloužila. Přijde mi to v tomto směru nedotažené. Když si rozbalím hru, tak ji chci hrát a né shánět další pomůcky...

8.12.2012 10:00:57

Vybíráme z Bazaru

Fury of Dracula EN
Fury of Dracula EN
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas