Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 196x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

ďalšia hra Erica M. Langa (Rising Sun, Blood Rage) od firmy CMON a umelca Adriana Smitha práve na KS webe:

https://www.kickstarter.com/projects/cmon/cthulhu-death-may-die
17.7.2018 13:17:36 | Upraveno autorem (porovnej)

SK delivery
mne to doručili minulú stredu - tracking aktívny od piatku predtým. Celkom rýchlo to dorazilo a všetko v poriadku. Doručuje DHL. Kľud - kamoš v rovnakom meste tiež ešte nemá tracking (@slavemaster).

2.12.2019 19:38:24

Koupím jakýkoli pledge
Kdybyste někdo uvažoval o prodeji. Zmeškal jsem kickstarter a retail verzi nechci.

3.12.2019 14:41:58

AmS

dorazilo
Tak už se dostalo i na mě, jinak tracking mi přišel až rovnou od DPD den předem. Vánoce o tři týdny dříve :)

4.12.2019 14:41:29

Uz to mam taky
A ne Dhl a dva baliky, ale jeden a Dpd... a ja porad cekal neco jinyho a ona krabice jak krava a ted co s tim... nic ze jo, nalozit do auto a rozbalovat predcasnyho Jeziska.... jen jich ke ted nejak moc za sebou :D

______________________________________________________________
3D tisk: inserty, blbiny, vlastně cokoliv.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

4.12.2019 16:19:14

První dojmy
V úterý přišel kýžený tracking number a dnes i balík.
Pravidla přečtená během pár desítek minut. Není se co divit, tohle je american dice fest v ryzí podobě. Jednoduchá pravidla ale mají i pár nejasností, kdy některé pojmy nejsou vůbec vysvětleny (např. adjancent space), ale není to nic, co nejde během chvilky najít na BGG.

Během večera jsem zahrál celkem tři partie, všechno sólo varianta (2 postavy) prvního scénáře s Cthulhu. Každá hra trvala kolem 1h. První i druhá hra skončily neúspěšně, ale u třetí jsem si nechal Ernesta, který se osvědčil, a sparoval ho s Rasputinem, který si vylosoval pyromanii, což se v důsledku ukázalo jako super kombo. Obzvlášť v prvním scénáři, kde je všechno doslova on fire. Není pak lepší pocit, než když se Rasputin v sebevražedným amoku obětuje, všechno a všechny kolem sebe spálí, aby následně povstal z popela jako bájný Fénix. To je prostě paráda.

Totiž mechaniky náramně doplňují eskalující tempo hry tak, že ke konci jsou vaše postavy brutálně posílené, ale stejně tak i nepřátele. Nejednou se mi stalo, že jsem na útok házel i více jak deseti kostkama. Pro srovnání začínáte se třemi...

Pro sólo hráče jako já skvělá záležitost.



5.12.2019 00:20:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Dodání
Tak už i můj late pledge se ke mě dostal. Tracking den předem od DPD, včera už to tam bylo, ale až dnes jsem měl čas si vyzvednout. :-) Tři krásné krabice + promo a jde se na to nejlepší, rozbalovat. =D

5.12.2019 16:15:27

Mám dotaz, má někdo ten komix co je? Je to jen čtení plus pár figurek nebo je v tom pár scénářů na hraní?

5.2.2022 22:06:44

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Vládcové Severu (CZ)
Settlers: Vládcové Severu (CZ)
Akt. cena: 370 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas