Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 196x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde sehnat Kickstarter verzi?

Ahoj vespolek.

Zkusím štěstí a zeptám se. Chtěl bych sehnat komplet Cthulhu: Death May Die v angličtině:

  • 1) Cthulhu: Death May Die Kickstarter edici vč. všech Stretch Goals a vyšetřovatelky Julia Hollister
  • 2) CDMD Season 2
  • 3) CDMD Black Goat

Případně z poslední kampaně. Cthulhu: Death May Die Fear of the Unknown:

  • 4) CDMD Season 4
  • 5) CDMD Ithaqua
  • 6) Unspeakable Box, ten je ale součástí CDMD Kickstarter edice, viz. 1).

Uvítám i případný odkaz na někoho nebo obchod, kde tohle za rozumné peníze prodávají. Ideálně nové či rozbalené, ale rád zvážím nabídku hrané hry ve velmi dobrém stavu.

Díky moc za případné nabídky nebo odkazy.

4.9.2023 13:30:48

Všechno by mělo být dostupné v rámci reprintu spojeného s 2.KS, do té doby se myslím nic neplánuje. Novou KS edici už asi nikdo mít nebude a rozhodně ne za rozumné peníze (i hranou)-jen Unspeakable box býval za $300, teď to padne díky tomu, že ho CMON nabídl v rámci 2.kampane za $120(bez DPH,tady to tedy bude nejmíň za cca 140 Eur).

4.9.2023 16:51:23

@UmmA Díky moc za zprávu. Takže jsem si to dneska celé prošel znovu a jestli jsem to pochopil dobře, tak by to mělo být následovně.

Základní krabice (core boxy) jsou všechny stejné. CZ, EN i z KS kampaně. Všechny KS Stretch Goals jsou v krabici Unspeakable Box.

Kdo by sháněl něco, jako já, tak krabice Season 2 a Season 4 je ke koupi na TLAMA Games, stejně tak prastarý Ithaqua. Předprodej s odhadem Prosinec 2023.

Teď už chybí jen sehnat ten Unspeakable Box. :)

5.9.2023 08:51:32

@DaftPunk pokud vím, tak v rámci 2. KS Fear of the Unknown je SG v krabici s názvem unknowable box nebo tak nějak. Je toho v celku už teda raketa.

S1, S2, SG box, Black Goat, S3, S4, SG Box, Itaqua, animal box, Comics vol 1, vol 2. Teď vycházejí i krabice s Ediem (3 boxy). Pak teda ještě ty exklusivní postavy (Scarlet a možná ještě něco). V rámci comicsu vol 2 jsou ještě dvě Lost episodes. 

5.9.2023 10:03:21

@maty608 Díky moc. O komiksech vím a ty se mi snad taky nakonec podařilo sehnat. Teď už sháním jen ten Unspeakable Box, což se snad zadaří, když by do konce roku měli chodit lidem pledge, kde to šlo doobjednat. Snad se našel někdo, kdo vzal i nějakou krabici navíc - na prodej.

5.9.2023 11:08:44 | Upraveno autorem (porovnej)

@DaftPunk No já sháním ten vol1 komiks. Kolik si za něj dal a kde jsi ho sehnal? :D

5.9.2023 11:37:59

Vybíráme z Bazaru

Draftosaurus
Draftosaurus
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas