Cthulhu: Death May Die – Season 2 Expansion

xxxxxxxxxx hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: Death May Die – Season 2 Expansion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Cthulhu: I smrt může zemřít
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: CMON Limited
Edge Entertainment
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

@Drk prosím, je nějaký odhad kdy bude k mání i poslední scénář? 

Nespěchám, ale jen že kompletuji nějakou objednávku do copycentra a jen jestli má smysl počkat - bo klasicky čím víc listů, tím nižší cena za jeden. 

4.1.2023 18:10:20

Drk

Cca 14 dnů. Měl jsem problém s tiskárnou a nemohl jsem naskenovat tento poslední scénář.

5.1.2023 07:19:00

Ahoj, pokud jste tiskli doma, tak jak jste nastavili formát na tiskárně? Díky…

12.3.2023 11:12:29

@Kulgan Já nic nenastavoval, tak jak to je jsem jen dal tisknout a sedí to, nejlíp vyzkoušet jen černobíle, vystříhnout a porovnat si.

12.3.2023 21:38:36

Drk

Je to udělané v originálních velikostech. Není třeba na tiskárně nic nastavovat. Ještě upozorním, že proběhne oprava druhého scénáře. Tento týden se chystám nahrát opravu.

12.3.2023 21:57:25

Ahoj, moc děkuji za překlad. Máte nějaký tip, na jaký papír (v copycentru), to vytisknout, aby to bylo co nejpodobnější tomu originálnímu materiálu? Díky za info. :)

17.3.2023 18:09:36

@Drk Ahoj, jsi frajer za takový suprový překlad. Chtěl bych se tě zeptat, zdali bys byl ochotný přeložit i ostatní episody. Ztracené episody z Unspeakable box, ten druhý SG box, popřípadě i pak sezónu 3 a 4 včetně prastarých. Od Rexů jsem v CZ koupil základní box + dva prastaré. Hra se nám tak líbí, že jsem na KS vzal zbytek samozřejmě v AJ. Pokud by to šlo (nevím jestli je to nějak zakázané), ale byl bych ochoten naskenovat všechny karty z obou SG boxů (Ztracené epizody + z Komics vol. 2), ať jsou k dispozici pro ostatní. 

20.8.2023 17:13:00

Sezónu 3 připravují Rexíci, ale poskytnout a přeložit ten Unspeakable box a SG box by bylo bóóóžííííí!

20.8.2023 17:56:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Drk

@maty608 Ahoj, děkuju za ocenění. Měl jsem těchto dotazů už hodně, ale bohužel nemám k dispozici Unspeakable box ani nic ostatního. Pokud by jsi byl ochoten to naskenovat, postupně bych se do toho pustil.

20.8.2023 21:36:21

@Drk Dobře, z KS by to mělo začít chodit někdy okolo prosince. Až to budu mít, tak naskenuju a pošlu :)

20.8.2023 22:08:59

@maty608 Já sice UB nemám, ale umím si představit, že jestli chybí nějaké dílky plánu, asi by stačilo je naseknovat, vytisknout a něčím podlepit, nebude jich asi moc a dalo by se tak si na doma pár scénářů přidat rovnou v CZ :)

21.8.2023 08:54:14

@Serenitka ahoj, mě to přijde všechno a fakt nebudu mít problém naskenovat i dílky. Já jen nevím, zdali se to sem může takto vkládat a pokud to @Drk  opravdu takto parádně přeloží a vloží do grafiky tak to bude pecka. Jediný co nebudu mít je ten Cthulhu velký, jde mi o ten scénář, ten bych si zahrál, ale byl sehnatelný pouze s tou velkou sochou. Budu mít k dispozici i ty ztracené epizody z comics vol2. tak ty taky můžu naskenovat. Ty snad i přijdou dříve než KS.

21.8.2023 16:12:14

Drk

@maty608 jakmile budeš něco mít, pošli mi soukromou zprávu a domluvíme se, jak si to pošleme. Zde na ZH to nahrávat nemusíš.

21.8.2023 16:49:39

Tak UB zde by byl super i bez překladu, s překladem o to lépe :)

 

21.8.2023 21:07:01

@maty608 Díky, to bych si asi počkal, než to Drk přeloží, ale o ty mapové dílky bych pak poprosil, stačí ty, co jsou navíc oproti základní hře a druhé sezoně, myslím, že jich pár bude, zkusím i sám pak pohledat, protože tam neni co překládat, takže to se tady asi neobjeví.

 

22.8.2023 14:43:12

@Serenitka jasně, naskenuju.

22.8.2023 21:09:17

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited Palpatine + jeho ochranka
Star wars: unlimited Palpatine + jeho ochranka
Akt. cena: 145 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas