Cry Havoc - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Portal Games
Autoři: Grant Rodiek
Michał Oracz
Michał Walczak
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

vypada to na velmi zajimavou hru. budu to sledovat.

watch it play: https://www.youtube.com/watch?v=x7KS4ijLh14
14.7.2016 10:11:43

jojo
Na dice toweru conu kolem toho byl docela masivní hype, na BGG ostatně taky. DriveThruReview už má recenzi a vypadá to vskutku zajímavě.

14.7.2016 11:37:36

Njn.
Portal poslední dobou předvádí, že umí hype. Nicméně si u nich přestávám být jistý výsledky.

14.7.2016 16:05:23

scarlet
co je duvodem tveho skepticismu?

15.7.2016 08:48:46

Cry Havoc
Pred kúpou tohto nepredvídateľného hybridu by som si radšej dal pozor a najprv si to zahral. Sú dosť negatívne ohlasy, že hra je "broken" a vyváženosť nakoniec nebude taká ako si tvorcovia mysleli. Už vydali aj dáku úpravu kariet. Sú rôzne pripomienky na to, že hra trestá každú chybu a keďže je málo akcií, je ťažko na ňu už reagovať a potom prichádza nuda + ešte dáke vecičky, ktoré nemusia sadnúť.
Podľa všetkého to nebude ďalší Chaos in the Old World, i keď tam tiež boli zo začiatku dáke námietky proti Khornovi. Nuž, budem chcieť vidieť najprv dáke runthrough prípadne si to zahrať predtým, než by som do toho šiel.

11.10.2016 11:45:30

Hmm
Tom Vasel to ma letos na 19. miste sveho zebricku top 100. Nechce se mi verit ze by takovy herni guru hodnotil tak vysoko nejakou broken hru

11.10.2016 13:18:47

Cry Havoc
ja som chcel len upozorniť, že to nemá až tak pozitívne ohlasy ako sa môže javiť kvôli tomu hypu. A Tom Vassel toho už ohodnotil. Vzhľadom ku hypu hry, by som sa nečudoval, keby si pár priečok za pár do vrecka nepridal.

11.10.2016 13:31:18

Preklad?
Btw nechysta se preklad? Co rexici? :). Myslim ze potrebujete do portfolia zase nejake scifko po vsech tech setlerech, blood ragich, zemeplochach, atd. :)

11.10.2016 13:31:21

Stokyi
Tak jasne, je to asymetricka prevahovka (podobne jako citow), takze je mozne ze nejaka strana bude zdanlive silnejsi nez jina a je treba to balancocat a nokoho nepustit moc dopredu.

Urcite to nebude nic pro fanousky agricoly a hrace, kteri si radi pocitaji bodiky na svem pisecku a pak si je na konci hry sectou.

11.10.2016 13:35:17

Dojmy
Můžete sem hodit dojmy někdo, kdo jste to už měl na stole? Díky moc..

5.2.2017 20:56:17

Dojmy
Hrál jsem zatím dvakrát - jednou ve čtyřech a jednou ve třech.

Zatím je těžko hodnotit, ale myslím, že příště nebudeme hrát na zkracování hry a necháme za všech okolností proběhnout všech pět kol.

Co se dá podle mě říci už teď, je, že ve třech je to úplně jiná hra než ve čtyřech. Hráč za zelené to posouvá úplně jinam.

5.2.2017 21:14:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Herní doba
Je těch uvedených 120 minut průměrnej čas hry (spíše ve třech) nebo je víc? :)
Díky

8.2.2017 09:27:06

Vybíráme z Bazaru

Mláďata z Divukraje
Mláďata z Divukraje
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas