Covert - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Renegade Game Studios
Autoři: Kane Klenko
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Hrál někdo? Má někdo zkušenost? Můžete hodit pár řádků o hratelnosti ve 2 a více lidech? Dá se k něčemu přirovnat?
13.9.2017 07:12:33

jaké to je
Hráli jsme ve třech, hra je o plánování a strategii - není to žádný adrenalin nebo škození. Na začátku kola hodíš kostkami a ty pak přiděluješ na akce (jako v Zimě Mrtvých), akce jsou omezené místem (jako např v Agricole), musíš přemýšlet co chceš udělat ty a co protihráči a včas zabrat akci pro sebe nebo ji zablokovat někomu jinému. Mě se to moc líbilo i když jsem původně očekával něco jiného. Nevím jak je ošetřen počet míst na akcích pro různý počet hráčů, aby se to ve dvou nezvrtlo že akcí bude dost a půjde jen o štěstí na úkoly.

13.9.2017 08:03:09

hrateľnosť
My to doma hrávame aj v dvoch a celkom nás to baví, hral som to aj v troch či štyroch, ale to len raz. Pri viacerých hráčoch sa človek musí viac tlačiť na pozíciu, ktorá mu vyhovuje, pri dvoch má človek väčšiu voľnosť pri výbere a získavaní rôznych kariet (pretože je veľká šanca, že vám ich nikto nezoberie pred nosom), ale pri prideľovaní kociek sa ľahšie môže stať, že vás druhý vyblokuje, pri viacerých hráčoch máte väčšiu šancu, že niekto iný vyloží kocku, ktorá vám pomôže.

13.9.2017 08:42:57

Vybíráme z Bazaru

Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Akt. cena: 160 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas