Conquest: The Last Argument of Kings

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Conquest: The Last Argument of Kings - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Para Bellum Wargames Ltd.
Autoři: Alessio Cavatore
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Nedaří se mi nalézt nějaké bližší info o této hře.

Je tu někdo kdo jí má/hrál a může popsat, jaké to je?
13.4.2021 01:07:00

Ahoj @Infidus ! Já vím, je to trochu nekromance diskuzi, ale jsem tady teprve první den :D 

Conquest je válečná hra s lehce pochopitelnými pravidly a rychlým gameplayem. Má taky skvělé dark fantasy figurky o větším měřítku, takže je to snazší pro začátečníky v hobby. 

Skupiny Conquestu rostou už na v několika místech v ČR - v Olomouci, Brně, Znojmě a Praze. Pokud chtěl bys ji vyzkoušet, klidně dej vědět, a domluvíme nějakou ukázku :)

 

Pro přehled jak vypadá hra doporučuju tuto video (ang):  

4 factions 2 players in an Epic game of Conquest Last Argument of Kings - YouTube
 

Více můžeš taký pročíst v našem članku-recenzí:
http://wargamingasp.blogspot.com/.../10-otazek-conquest...
 

13.6.2022 21:17:39

@Conquesting Brno No držím vám palce, podobně jsme začínali s Kings of War, formovala se komunita, následovaly krásné 2-3 roky plné turnajů, složil a namaloval jsem asi 5 armád, ale byla tu slabá podpora od výrobce a postupně to zakapalo, stejně jako Warmahordy a jiné systémy, takže pokud se udržíte tak 3-4 roky, podaří se vám vystoupit ze stínu Games Workshopu, tak se o tu hru začnu zajímat co do pořízení armády.. jen je tam potíž s figurkama, navykl jsem si na hry, kde je svoboda volby miniatur a člověk si může vytvořit, co je mu esteticky blízké, tady se opět musí podvolit výrobci a buď se mu to líbí nebo ne.. na druhou stranu to je asi jediná cesta, jak mít nějakou podporu, značku a jak se zviditelnit. Měl bych si hru vyzkoušet na Gameconu, tak se docela těším.

14.6.2022 08:54:24

Vybíráme z Bazaru

Legendy západu
Legendy západu
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas