Conflict of Heroes: Bouře oceli – Kursk 1943 (3. edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

Conflict of Heroes: Bouře oceli – Kursk 1943 (3. edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Academy Games
Banana Games
Ediciones MasQueOca
Autoři: Gunter Eickert
Uwe Eickert
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kvalita komponentů

Ahoj, dneska jsem si rituálně a s lehkou bázní rozbalil CoS. Těšil jsem se na to jako malej už půl roku, co hru mám. Dneska byl den D, kdyby byly planety ve správné konstelaci a já se rozhodl hru “vybalit".

První dojem z kvality komponentů je velké zklamání. Kartonové žetony nejsou potištěné, ale jsou polepené potiskem. kvalita “výřezu” je taky velmi špatná, ALE v kombinaci s “polepeným” kartonem je to doslova průser!

 1 ze 3 žetonů má minimálně jednu stranu nedostatečně “prořízlou”. tím pádem se nalepený potisk trhá a že ne vždy směrem mimo žeton. Takže jsem žetony vylamoval s nožem u ruky … a stejně se mi jich pár trhlo. HRŮZA!!

Ještě jsem neměl hru s takovým “jménem” takhle odbytou.

Měli jste to podobně?

Pavel

20.10.2023 13:46:36

No bohužel jsem si také pár žetonů zatrhl.

20.10.2023 14:04:20

IN

Bohužel je tomu tak, že některá plata mají špatný výsek. Poničené žetony samozřejmě měníme.

----------------------
Majitel liščí krabice

20.10.2023 14:22:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky za nabídku. Je fajn že to aktivně řešíte. To se často nevidí. SUPER přístup!

Možná bych výměnu 4-5 žetonků využil. 

Možná se ale víc bojím o výdrž žetonků. Koukal jsem na pár gameplay a bylo vidět, že po pár (říkám pár a myslím do 10) hrách už je znát opotřebení - ošoupání tisku. Subjektivně to teď srovnávám s   Sid Meier's Civilization: Desková hra, kde všechny žetonky dostávají při úplně každé hře pěkně zabrat a po nějkých 6 desítkách her jsou pořád v super stavu.

Tady se bojím, jak větší takový herní “nápor” zvládnou. Protože hra vypadá parádně a my se na ní už pěknou chvíli chystáme.

Pavel

20.10.2023 14:31:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Mne sa nič nezničilo, ale robil som s hrou veľmi opatrne, dokonca, kvôli veľkosti som hrával na podlahe, takže som poriadne pozametal, po každej hre som 20 minút triedil žetony a hra je vo výbonom strave, až na jednu kartu, ktorá sa mi zčasti rozpolila, takže som ju lepil, takže mne vadí skôr kvalita kariet, ktorá je oproti čisto kartovým hrám nízka.

26.11.2023 17:01:13

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 540 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas