Conflict of Heroes: Awakening the Bear! - Russia 1941-1942

xxxxxxxxxo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Conflict of Heroes: Awakening the Bear! - Russia 1941-1942 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Academy Games
ElfinWerks
PHALANX
Autoři: Uwe Eickert
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pomoc s pravidlami

mohol by mi prosim vas niekto napisat,ako funguju skryte miny?v pravidlach sa pise,ze ked je mina presunuta,tak sa dava na hex.ale na ktory?za vysvetlenie dakujem.
2.3.2010 13:46:48

..
Mohl by jsi to více rozepsat? Koukal jsem do pravidel a nikde jsem neviděl o pohybu min. Koukal jsi do pravidel na Kursk nebo na Medvěda? :)

2.3.2010 15:14:43

miny
22.5 Land Mines
Mines may be placed on any hex, openly or hidden, as
specified by a firefight. If a hidden mine is moved on, a
mine counter is placed in the hex.

2.3.2010 15:44:04

Jasně.. :D
Tak jsem na to koukli se Seilsem a v Nj pravidlech je napsáno : Pokud se pohneš s jednotkou na skrytou minu, je žeton miny umístěn na hex.
V Aj je podle mě chyba, kdy místo slovíčka mine měla být unit.

2.3.2010 16:40:22

miny
Já tu hru nemám, ale přijde mi to logické - pokud je na hexu skrytá mina, neumísťuje se na ní žeton miny. Ale jak se na ten hex pohne jednotka, minu objeví a na ten hex se dá žeton miny - už se o ní ví.

2.3.2010 16:44:10

ok,ale..
stale som nepochopil,ze kde sa tie skryte miny vlastne nachadzaju.ja som si myslel,ze sa ich pozicia bude zapisovat na papier ako pri minometcikoch,ale v pravidlach som to nenasiel a dokonca ani na bgg v diskusii.hmm

2.3.2010 16:55:44

To Dajo26
Je to stené.. zapíšeš si to na papír.. Ono záleží, jak ti to řekne přestřelka.
K tomu je fajn si stáhnout mini mapy, které jsou jak na Bgg tak i na domovské stránce hry..

2.3.2010 16:58:00

aj som si to myslel
ale zaujimave,ze som to nikde nenasiel ani v updatovanych pravidlach a dokonca ani na diskusii bgg.ok,dik moc.

2.3.2010 17:02:58

To Dajo26
No.. doufám, že jsem poradil dobře.. Jen si nejsem jist, zda u minometů se to píše na papír. U dělostřelectva, které je mimo desku a je repr. kartou ano, ale u minometů ne..:)

2.3.2010 17:04:59

dajo26
podival jsem se na pravidla a pro skryté miny platí totéž co pro skryté jednotky (sekce 10.0 v pravidlech)- napíšeš si to na papírek. když jednotka šlápne na pole s minou, miny se objeví.

sakra, lákavá hra...

2.3.2010 17:27:47

To Kandelabr
No, to jsi ještě neviděl Kursk.. Je to podle mě ještě lepší.. Letadla.. tanky, pěchota.. Brutalita! :D

2.3.2010 17:50:02

SSZGSA
neviděl, nebudu se dívat, nechci, nevnímám, neslyším, nánáná... :)
(už se dívám)

2.3.2010 17:58:54

SSZGSA
vypadá to fakt dobře, to jo! ale vzhledem k tomu, že i k TOI se skoro nedostanem (snad se zlepší, Voloďo!) tak si budu muset nechat zajít chuť. Jak to funguje ve více hráčích?

2.3.2010 18:37:39

To Kandelabr
Tak tuhle sobotu to bylo připravení ale kluci nakonec rozhodli, že se bude hrát Cosmic.. :) Takže zatím nevím.. ale těším se na to fest.. Až vznikne takový ten guláš jednotek...

2.3.2010 19:00:14

Pohyb min?!
Nemecka pravidla vam pomohla spravne. V AJ pravidlech chyba neni, jde jen o to spravne prelozit. Je tam napsano "If a hidden mine is moved on" coz je formulace v pro nas trochu neobvyklem trpnem rodu, doslova prelozeno neco jako "pokud je na minu pohnuto" (chapej jednotkou) Jinak hra vypada "stavnate". Taky si brousim chrup ;)

3.3.2010 08:15:35

To Majovky
Díky za ponaučení.. :) Někdy ta Aj trochu habruje... ale zlepšuje se to.. :D
Já mám doma zatím na to smůlu... slečna to semnou nechce hrát.. :(

3.3.2010 09:30:13

to SSZGSA
Neni zac. Kdybyste meli nejakou nejasnost v AJ, tak klido napiste, neskromne si dovolim tvrdit, ze AJ mi jde dobre. To hrani chapu, slecny na vychodni frontu moc nebyvaji. Bohuzel ani na zapadni nebo jakoukoliv jinou :) Ta moje tez ne, jsem rad, kdyz ji presvedcim ke hre typu Wings of War.

3.3.2010 09:53:07

Opportunity Actions
Mám trochu nejasno v tom, zda je možno provést Opportunity Akci i s mojí momentálně aktivovanou jednotkou ? Pravidla OA povolují provést s jakoukoliv "nepoužitou" jednotkou, ale nemyslí se tím použití spíše ve smyslu žetonu otočeného na "použitou" stranu ( což aktivovaná jednotka zatím ještě není ) ?

A jak je to potom s OA pro jednotky, které již v daném kole provedly například Command Akci a také třeba ještě nejsou otočeny na "použitou stranu" - ale "použity" v daném kole ve hře vlastně už jistým způsobem byly.



13.4.2011 21:08:49

Vybíráme z Bazaru

Pyramids
Pyramids
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas