Combat Commander: Europe

xxxxxxxxxo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Combat Commander: Europe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Chad Jensen
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vseobecne kecy a recicky..:)

Dneska jsem konecne tuhle hru videl na zivo.:) teda, byl to Pacific, ale to nehraje roli..:) a musim uznat, ze me hra opravdu zaujala. Jak zpracovanim tak i potencialem, ktery v sobe ma. Kdyz mi Polda povidal jak se to hraje asi neodolam. Laka me zasahovani udalosti do behu hry. A prijde mi, ze to je vymysleno fakt chytre...
Clovek trochu lituje, ze tu nejsou vozidla ale na druhou stranu z ASL vim, ze s pechotou clovek zazije fakt spoustu srandy. Takze v utery to s Poldou zahrajeme a pak hned napisu..
Jooo, to jsem jeste chtel napsat, zaujalo me jak mapa ma velke hexy.. Na jednu stranu divne ale po chvilce v pohode a tesim se jak se do toho vejde v pohode vic jednotek..
8.7.2011 19:56:38

Souhlas
ano ano, sice mám před sebou par hodinek pravidlovani a zastrihovani.. Ale jsem moc zvedav na avizovanou vypravnost každého hraní.. Lide na BGG bud CC miluji nebo nesnáší. Takze s Jendou to rozsekneme. Ale už ted tuším, ze verze Pacific se zakernymi Japonci utocicimi z korun stromu a ostnatymi dráty v bazinach.. Nebude nudna zalezitost :)

8.7.2011 22:49:31

Tak to...
...už se těším na reference. Nedávno jsem měl už CC: Pacifik v nákupním košíku na GMT, ale nakonec jsem odolal. Doufám, že mě nenecháte na holičkách a přesvědčíte mě, že tuhle hru musím mít :-)

9.7.2011 00:34:43

IN

Melee
Nepripada Vam boj na blizko ponekud silny? Uz nekolik scenaru jsem nad protivnikem vyhral tak, ze jsem se soustredil na boj na blizko. Pokud protivnik nestrada akce Ambush a nebo neprokoukne strategii a vcas se nestahne nema moc sanci se ubranit. Jak pouzivate vy?

6.2.2012 09:51:18

IN
Je to prostě boj muže proti muži :-) V Pacificu je to vítězná strategie Japonců, Američani zase líp střílí.. O tom to je, prokouknout soupeře a včas ho zastavit, nebo se také připravit. V tom bych problém neviděl.

6.2.2012 10:25:39

Vybíráme z Bazaru

Mandala Stones
Mandala Stones
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas