Cold War: CIA vs. KGB

xxxxxxxooo hodnoceno 36x (Seznam vlastníků)

Cold War: CIA vs. KGB - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, intriky, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Pro Ludo
PS-Games
Ubik
Autoři: David Rakoto
Sébastien Gigaudaut
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reprint

Vidím dobře, že FFG dělá reprint (?) této hry a cena je stanovena na 12 babek?

http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite_sec.asp?eidm=184&esem=2
24.10.2011 21:01:07

to Vetinari
to uz na FFG visi nejakou dobu. cenu jsem nekoumal ale jelikoz to je karetka tak proc ne tech 12 dedku?

24.10.2011 21:02:44

ndru
Ano, skutečně to tam visí delší dobu, ale jde mi spíš o tu cenu, protože původní verze stála dvojnásobek. Pro příště díky za konstruktivní připomínky.

24.10.2011 21:06:47

Havelock
Spíš marně přemýšlím, proč to dělají do větší silver line čtvercové krabice? Vždyť bude úplně prázdná! (Ale hra je to výborná!)

24.10.2011 21:49:55

a já přemýšlím
proč dělají reprint této hry, když ji pak v Essenu prodávají za 3 eura. Ona to zas není žádná pecka.

25.10.2011 06:15:18

Reprint
Budu rochu OT, ale zajímalo by mne jaké exstují verze? Koupil jsem si totiž Cold War a nemá to tu krabici z náhledu, ale zhruba poloviční. Taky ty žetony nejsou jako z pokeru, ale normálně z kartonu. Navíc jsem ji koupil za 300 a ta velká se prodává za 500. Jestli je to jenom o těch žetonech (které jsou víceméně k ničemu) tak jsem rád za tu levnější variantu.

Respektive ted jsem se dozvěděl, že v jedné variantě jsou karty agentů větší. Tak asi jsem nyní solidně zmaten.

10.7.2012 08:50:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Verze
Nikdo neví?

11.7.2012 23:28:32

2 verze
já vím o dvou verzích. Tu starší mám já a ty máš myslím repritn, o kterém jsem cca před půl rokem slyšela, že bude, tak už asi je :-)

Mám v té starší verzi ty "pokerové žetony" a karty agentů jsou o dost větší než ty politický, ekonomický a vojenský karty...

12.7.2012 19:16:30

ta
Aha tak to bude ono. Jako ja sam se divil ze ta hra stala jenom 300 misto tech 500 co nabizi v planete. Potom se mi libi, ze vsechny karty jsou stejne, takze pokud by byly obaly tak je to aspon jenom jeden rozmer. Jinak jestli ta cena roste jenom na tech zetonech tak bych byl asi nastvany. Hrali jsme to asi napotreti a neco jako zetony uz prakticky ani neresime, kartonova verze proste za ty 300 je ok, ale ty plastove zetony za dalsi 200 navic jsou podle me uz dost mimo (tim chci rict, ze za 500 ta hra nenabizi skoro vubec nic, takovy Rim je na tom odost lepe). Mimochodem dost me zarazi kvalita karet, ta je na pomery docela pokulhavajici. Ne, ze by byly nachylne k politi a ochmatani (i kdyz i to pomalu u okraju pocituji) to bych jeste zkousl, ale asi po 20ti michani Group karet se zacaly rozlepovat, docela me to i u takhle levne hry nakrklo.

13.7.2012 00:10:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Karty
tak já v té dražší verzi mám karty kvalitní a ty větší karty agentů jsou krásně provdené, takové jako legitimace, žetony jsou tam tři velké a ještě dva takové skleněné ukazatele bodů (červený a modrý) takže i za tu cenu jsem spokojená...Ty žetonky jsou skoro zbytečné, ale jsou krásné :-)

13.7.2012 13:21:24

Vybíráme z Bazaru

Kvedlalové z Kvedlinburku
Kvedlalové z Kvedlinburku
Akt. cena: 575 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas