Claustrophobia 1643

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Claustrophobia 1643 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Monolith
Autoři: Croc
Laurent Pouchain
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Sledujete někdo tuhle kampaň? Co je špatně, že posledních pár dnů počet backerů stále klesá?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
15.11.2018 18:56:23

Adresa
Mne to teda domu prislo, ale typek z dpd si stezoval, ze adresa byla zadana na prd a nebyl tam telefon. Takze nevim, jak monolith exportoval data. Jinak zpracovanim hry jsem nadmiru spokojen :)
___
redaktor Deskofobie

1.2.2019 11:13:02

DPD
Tak pozor lidi - dle vyjdaření DPD:

odesílatel zásilky zvolil službu DPD CLASSIC, kdy příjemci zásilky chodí pouze e-mailová notifikace ohledně zásilky,
e-mail však od odesílatele uvedený nebyl.
U čísla zásilky máme také uvedený chybný telefonní kontakt (0388326535) nemohli Vás tedy kontaktovat ani z příslušného DEPA pro upřesnění.


1.2.2019 11:39:06

DPD
Můj balík se zastavil kousek před doručením a DPD hlásí: Doručovací adresa vyžaduje další informace od odesílatele

Tak nevím, co tam ti frantíci zkonili. Přemýšlím, jestli zavolat na DPD a informace doplnit, nebo vyčkat. Otázka je, jestli se tam vůbec se mnou bude někdo bavit :/

1.2.2019 13:09:08

DPD
Frantíci to monstrozně zkonili. Včera jsem přišel domů a krabice v kuchyni. Žena řekla, že DPD řidič zazvonil a povídá, že má balík, co nemá tel. číslo. Neměl jsem ani tracking, ani avízo emailem, nic. Naštěstí řidič nebyl úplný debil a doručil to. A žena byla taky doma, takže maximální klika. DOporučuju updatovat informace, nemam s DPD moc dobré zkušenosit. Už mi 2x posílali balík zpátky do Anglie.

1.2.2019 13:16:26

DPD - doruceni
Telefonem sem se nedovolal, ale pres e-mail odpovedeli do hodiny a nebyl problem doplnit adresu/poslat si to na jinou adresu. Doporucuji vyplnit nejaky formular o problemu na jejich www nebo jim poslat primo e-mail.

Jinak jsem si sjel do depa pro balik:

Adresa je hure citelna ale s trochou snahy a inteligence se podle me dala rozlustit (ale chapu ze DPD na to kasle).
Zato telefon tam byl opravdu uplny nesmysl :)

1.2.2019 15:20:32

DPD
Dovolat se tam přes ten jejich automat je pecka. Nakonec se to ale podařilo a nevím, kdo je větší trubka, jestli DPD nebo frantíci. Ti chtěli nutně telefon, jinak balík nedojde a kdesi cosi... nakonec to pošlou v tarifu, kdy se nevolá a ještě tam hodí číslo, který je nesmysl. DPD zase balík vyřadí z dopravy právě kvůli nesmyslnýmu číslu, který ale stejně nepotřebuje. Takže číslo jsem aktualizoval a v pondělí to máš možná dovezou... komedie toto. A to smrdí balík na depu asi 3 km vzdušnou čarou od baráku :D

1.2.2019 16:23:17

DPD
Chvalabohu v SR som sa dovolal do DPD hneď, medzinárodné číslo zásielky som získal cez francúzske DPD stránky, a tak som našiel zásielku dnes na rozvoze! Paráda!

Telefón tiež nezmysel, a kuriér už to niesol do depa ako nedoručiteľné, lebo kontakt neexistuje, a u mňa aj s adresou je to ťažšie (nová výstavba).

Ešteže som to proaktívne dnes sledoval a kuriéra zastihol 5 km od domu, inak by to zle dopadlo. Každopádne hra je doma, a ide sa na videonávod. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

1.2.2019 17:46:04

DPD
Je to jak říkají kolegové, u čísla zásilky uvedený chybný telefonní kontakt (0388326535), není ani mailová adresa nemůžou kontaktovat ani z DEPA pro upřesnění.

K trackingu jsem se dostal přes mail přímo Monolithu, jinak by nic nepřišlo a řidiče jsem potkal haluzově, jak už se chystal odjet od baráku.

Jinak hra vypadá opravdu parádně, materiály kvalita.

1.2.2019 21:58:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Kvalita
Tak už sem to taky rozbalil. Kvalita komponent i miniatur je úžasná. Vypadá to fakt skvele a nic není osizeno....

2.2.2019 02:23:01

Tracking

Je ještě někdo, kdo vůbec nedostal žádný mail/žádné tracking ID? Psal jsem přes KS zprávu přímo Monolithu, ale nedostal jsem žádnou odpověď a nechci je spamovat o víkendu. Jen už teda začínám být malinko nervózní.

2.2.2019 18:50:11

Monolith
Treba napísať email, našiel som ho na facebooku Monolithu (prípadne napíšem do súkromnej správy). Na email mi odpovedali do hodiny aj s tracking číslom. To som okamžite použil a kontaktoval naše DPD.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

2.2.2019 19:11:46

Konečně a díky!
Tak už to taky mám a to jen díky minulému příspěvku od Cardinalle - Monolith mi do 24h poslal mail s trackingem a tam jsem zjistil, že adresa je dobrá, ale už to pár dní leží na sběrném místě bo DPD borec byl líný a nenechal mi ani papírek, že mě nezastihl.... 2x.....

6.2.2019 17:41:01

:)
Můžete mi někdo napovědět na kolik vás to přišlo v první kampani s poštovným? Zkoušeli jste se skládat? Je tam nějaká úspora při více krabicích? Chystáte se někdo z Brna na kampaň v březnu?

13.2.2019 20:39:27

czechImenhotep
2560,- Kč . Hra i s poštovným dohromady. Na jeden účet KS byla jen jedna krabice. Poštovné se nedalo kumulovat a teď si úplně nejsem jistý, jestli bylo 25 nebo 30 usd. Ale tu cenu vyhnalo právě poštovné.

13.2.2019 21:03:51 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Tak to je solidní maso při 80 dolarech, začínám být na vážkách jestli to teď stojí za to. Mají v plánu dělat pravidelně expanze, aby se v tom člověk neutopil na poštovném.
Autor na geeku napsal, že pokud prodají vše v prvním ks bude následovat druhá kampaň pravděpodobně s expanzí a s dodáním 9 měsíců, kdy udělají max proto aby poštovné dávalo smysl.
Tak to jsem zvědavý jestli tam v březnu vykoukne expanze.

EDIT: Tak jsem postl dotaz na bgg a uvidím.

13.2.2019 21:18:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Mrtvé močály
Pán prstenů: Karetní hra - Mrtvé močály
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas