Střet civilizací: Monumentální vydání

xxxxxxxxxo hodnoceno 163x (Seznam vlastníků)

Střet civilizací: Monumentální vydání - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Christian Marcussen
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ Edice


Tak jak to vypadá s možností české edice? Ideálně už s KS? Byl by tu nějaký vydavatel? Hlad po ní je jistě obrovský jelikož v obchodech moc velkých civilizačních her není a konkrétně rozšíření na CoC už jsou vyprodané a draží se za šílené částky. Český trh určitě na takovou hru už čekající zákazníky má...
26.8.2020 18:00:40

Dnesni hra ve trech: rekove 26.5 bodu, cinani 28.5 bodu, aztekove 34.5 bodu. Zatim moje druha nejoblibenejsi hra ve sbirce.

17.11.2021 18:01:37

Z hry som velmi milo prekvapený - na to aká je to veľká hra, pravidlá sú celkom intuitívne. Zatiaľ odohraná v dvoch a štyroch hráčoch, a prevláda nadšenie.

Trošku sklamanie z Barbarov - čakal som že do hry budú vstupovať vo väčšej miere (že budú  agresívnejší) - ale možno sme zatiaľ mali iba šťastie na udalosti (nebolo ich tak veľa, aby barbari niektorému z hráčov robili na hernom pláne problémy). Aké máte vy skúsenosti s barbarmi?

21.11.2021 20:35:04

Taky mě to překvapilo. Zatím máme za sebou dvě hry a barbaři nic moc neudělali. 

22.11.2021 08:14:43

Barbaři jsou v nové edici předvídatelnější. Statisticky je to s jejich počtem velmi podobné jako ve staré verzi. Ale předtím mohli přijít při průzkumu a pak událostí zaútočit. To teď možné není. Osobně používám karty průzkumu, ve kterých jsou také. To mírně zvyšuje jejich počet a nebezpečí. Autor se vyjádřil, že s rozšířením počítá. Záleží na vydavateli a na prodejnosti. Tam bude i event deck.

26.11.2021 17:13:34

Vybíráme z Bazaru

Legacy of Dragonholt příběhová hra v AJ
Legacy of Dragonholt příběhová hra v AJ
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas