Clank! Adventuring Party

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Clank! Adventuring Party - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Břink!
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Dire Wolf Digital
Lucrum Games
Renegade Game Studios
Autoři: Evan Lorentz
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština ?

Ahoj
má někdo tušení, jak to bude s češtinou? Vím, že se teď spousty projektů zpožďuje a zároveň vím, že projekty z rodiny Clank Legacy nebyly překládané, protože byla enormní očekávání z hlediska nákladu od vydavatele. Jen ve skrytu duše doufám, že toto rozšíření by se mohlo překládat.
2.10.2020 08:14:40

Vypadá to blbě - práva v mezičase plně přešla jen na Direwolf. Ten se sice ozval, ale všechny Clank produkty výrazně zdražil. U tohohle by byla česká doporučená cena cca tisícovka, což je moc, ta cena je úplně jinde, než jsme se původně domlouvali. Nyní to vypadá, že budem muset odpískat Břink jako celek, protože i základ teď vychází hrozně draho…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

23.1.2023 20:22:20

Tak to je fakt smutná zpráva. Celou dobu jsem doufal, že se to nakonec povede. S tímhle rozšířením by Břink zase získal nový náboj a já osobně bych za to ty peníze určitě dal, ale chápu, že jste se museli nějak rozhodnout.

23.1.2023 21:37:08

Já jsem z tohohle fakt nešťastnej, Břink je moje hodně oblíbená hra a dělat jsme to chtěli, ale za tu cenu je to šílené… 

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

24.1.2023 10:58:00

Anglická verze se prodává u nás cca za 800, možná by tu tisícovku za českou verzi trh snesl…

Blbé je, že i kdyby někdo udělal FAN překlad, tak se bude anglická verze s českou blbě kombinovat, jelikož česká verze má počeštěné i ruby a karty by pak šli od sebe lehce rozezna CZ/ENG.

24.1.2023 17:15:41

Keďže ofiko preklad s najväčšou pravdepodobnosťou nebude, pôjdem nakoniec do anglickej verzie.

@BladeBrown Ako som to tu už pri viacerých hrách spomínal, najjednoduchšie riešenie je ťahať karty zospodu balíčka namiesto zvrchu. Takto síce budeš vedieť, či je posledná karta, ktorú si pred zamiešaním balíčka potiahneš, z anglického rozšírenia alebo nie, ale o ostatných ťahaných kartách nebudeš mať žiadne informácie. Tento systém ťa nestojí žiadne peniaze navyše. Samozrejme, lepším riešením je používanie obalov s nepriehľadnou zadnou stranou.

24.1.2023 17:43:40

@aneken - soucítím s vámi, hlavně kdyby šlo o nějaké z tuctových rozšíření plán/karty, tak by se to dalo, ale tohle je pro mě právě esenciální rozšíření, tím, že přidává tu počáteční variabilitu postav :-(

No, všechno jde teď nehorázně nahoru, pokud by ta cena byla tisícovka, je to sice na hraně, ale je to ještě v pohodě. Když by šlo o 1100 či výše, tak už to budu kupovat se zavřenýma očima, protože mám zatím český komplet Břink a tohle rozšíření fakt chci. Pokud by to nakonec za tu tisícovku vyšlo, rád vás podpořím.

24.1.2023 17:49:30

No my jsme se snažili ještě nějak srazit cenu, ale nedaří se to. Za tu tisícovku prostě nevěříme, že bychom to prodali, sice je to pěkné rozšíření, ale koupilo by to pár stovek nadšenců a prodat tisíc kusů za tu cenu by byl fakt problém, Potopené poklady jsme za půlku prodali až teď po delší době. Zároveň nám ale ta vysoká cena nejspíš nedovolí ani dotisknout základ Břinku jako takový, což je další komplikace, protože bychom měli rozšíření bez základu…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

24.1.2023 18:57:58

Co tak koukam na obsah balení, tak Vám přijde tisícovka moc? Když to porovnám s rozšířeníma pro Divukraj a Dunu, tak je to úplně v pohodě. Něco mi uniká?

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

26.1.2023 11:19:12

@Havelock Hlavní rozdíl asi je, že Duna i Divukraj se velmi dobře prodávají a jejich rozšíření taky, což zjevně o Břinku! neplatí.

26.1.2023 11:45:09

No spíše jde hlavně i o to, že by bylo potřeba vydat i základní hru, které už moc není, protože jinak by byla hromada rozšíření a skoro žádný základ. A to bohužel nedává smysl… 

Takže najednou by bylo potřeba vydat dražší základ a i dražší rozšíření… 

A bohužel Břink! nemá takový cute hype jako Divukraj, po kterém šílí maminy z deskovek pro tři bratry a jde na lépe na odbyt… 

26.1.2023 11:50:01

@UmmA úplně se mi nechce věřit, že se neprodává dobře, když je v každym knihkupectví a skoro každej ji zná. Určitě nebyl jenom jeden tisícovkovej náklad. A jestli jo, tak je neuvěřitelný, že ta hra je natolik známá.

@kubeckam tohle píše aneken hned pode mnou, ale o to přece vůbec nejde, když se teď bavíme o ceně. Já tvrdím, že tisícovku za takové rozšíření mi v dnešní době nepřijde hodně. Ale asi jsem to zdražování prostě přijal moc rychle a bez námitek :D

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

26.1.2023 12:07:29

@Havelock  Tak mi taky přijde, že za toto rozšíření mi přijde 1.000,- Kč naprosto v pohodě. Obzvlášť kolik dnes stojí rozšíření pro jiné hry, jako třeba Divukraj, Panství hrůzy, Nemesis, PánOprstenů apod., kde je cena těchto rozšíření v hodnotě nové deskovky… 
Nicméně věřím, že to je prostě komplikace a že Rexové k tomu mají dost nástrojů a dat, aby to uměli vyhodnotit… 

Každopádně bych byl taky rád, kdyby toto rozšíření vyšlo, navíc jsem s ním už tak trošku i počítal, že by vyjít mohlo… :-) 

Naděje ale umírá poslední, Válce o prsten se také dlouho nevěřilo, na Střet civilizací se také nahlíželo jako na drahý neprodejný produkt pro náš trh apod… :-) 

26.1.2023 12:29:38

@Havelock Ale zjevně to nestačí na prodej rozšíření, když byl problém prodat Potopené poklady za poloviční cenu. To může být i cílovou skupinou, ne nutně malým nákladem základu.

26.1.2023 14:18:54

Hlavní je že za poslední nabídnutou cenu nechtějí REXíci dělat ani dotisk základu, tudíž je nesmysl vydávat rozšíření bez základní hry..

https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/mrhaa7-11736/seznam-her/prodej-5937/

26.1.2023 14:28:47

S Váma oběma souhlasim. Jen si trochu každej meleme to svoje, ale to neva :D Určitě souhlasim s tim, že REXíci maj mnohem lepší vhled do situace a zároveň, že naděje umírá poslední :D

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

26.1.2023 14:28:52

Nevyjadřovali se k češtině pro toto rozšíření Rexíci poslední dobou ? (na facebooku, v otázkách a odpovědích na youtube…) Vydají totiž nový modulární Břink, K Břinku ve vesmíru se vyjádřili, že není moc úspěšný a základ fantasy Břinku snad znovu nikdy nevyjde. 

Můžu tedy počítat s tím, že česky to nikdy nevyjde a s klidným svědomím tedy koupit anglickou verzi ?

 

11.9.2023 10:45:01 | Upraveno autorem (porovnej)

No s klidným srdcem asi ne ;) Pokud by se chytly Catacombs a Břink bude dál žít, tak bychom se k tomu rádi vrátili… Ale to uvidíme, až dostaneme Catacombs na trh…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

11.9.2023 13:25:55

Takže klasicky začarovaný kruh. Pokud se bude dařit Katakombám, možná vyjde tohle, co teda mimochodem pasuje i k původnímu Břink!.
Jestli ale někdo čeká, jestli vyjde Adventuring Party, aby si k tomu mohl koupit Katakomby, tak ten má smůlu. Musí to risknout a podpořit, že MOŽNÁ bude i Adventuring Party.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

11.9.2023 21:38:08

Vybíráme z Bazaru

Království divů
Království divů
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas