Circadians: Chaos Order

xxxxxxxxxo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Circadians: Chaos Order - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Garphill Games
Portal Games
Autoři: Sam Macdonald
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Nepřemýšlí tlamáci náhodou nad cz verzí? :-)

30.8.2022 20:32:21

Proč zrovna Tlama?

31.8.2022 10:45:06

Taky mi to sedi spis na tlamu, ale je mi to jedno. Kazdopadne cestinu bych taky uvital

31.8.2022 10:49:42

@Havelock Mrkni, kdo u nás převážně lokalizuje hry od Garphill Games. Taky bych na první dobrou tipl, že se pokud se o to někdo pokusí, pak nejspíš (nebo možná nejdřív :) ) Tlama.

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

31.8.2022 12:33:16 | Upraveno autorem (porovnej)

No jo, dobrý tip. Jen co je pravda :)

31.8.2022 17:01:27

Uměl by to případně někdo zapracovat do grafiky, kdybych to přeložil?

11.9.2022 15:52:38

nahrál jsem ke schválení základní pravidla a sheety jednotlivých frakcí s pravidly a setupem v CZ, není to originál v grafice, ale snad to pomůže. Pokud někdo nechce čekat ozvěte se přes SZ a po domluvě zašlu mailem

2.5.2023 10:10:11

@totalpan super, to určitě hodně lidí ocení :) včera jsem to opět hrál a jen se mi potvrdilo, že taková hra ne českém trhu chybí. Fakt je to perfektní a originální 

3.5.2023 06:48:45

2Infidus:
originala ta hra nie je vobec v nicom, len vybrala z mnohych inych hier (Scythe, Kemet, Root …) to najlepsie a vznikla takato paradicka :-)

3.5.2023 14:00:26

A nemohl by někdo potvrdit alespoň nějakou šuškandu, že se lokalizace chystá? Byla by to jasná koupě. Vím, že v Tlamě neradi potvrzují něco předem, ale nedalo by se to obrátit a případné vydání vyvrátit, pokud tu šance na lokalizaci v brzké době u Tlamy vůbec není? @Mirda-ta :-) Člověk by měl aspoň jasno a zbytečně by nebyl v očekávání. A tenhle kousek by případně hodně slušel i v Liščím portfoliu, kdyby Tlama o hru neměla zájem. @IN ;-)

3.5.2023 14:02:39

@Wuuduu a ten pricing a vykonávání akcí? Samozřejmě jsem nehrál zdaleka vše,ale tohle jsem v žádné jiné hře neviděl. A když složíš dokupy několik známých věcí, které spolu jinde nemáš a skvěle fungují,tak to není originální? Když si Lady Gaga vezme růžový kabát s ptačími pery a vyvalí se v bahně, tak to jsou taky všechno známé komponenty,ale je to originální (a narozdíl od této hry hrůza)

3.5.2023 17:19:45

Vybíráme z Bazaru

Lost Kingdoms: Pangea in Pieces
Lost Kingdoms: Pangea in Pieces
Akt. cena: 212 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas