Kronika zločinu

xxxxxxxxoo hodnoceno 151x (Seznam vlastníků)

Kronika zločinu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: David Cicurel
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve čtyřech

Ahoj, jaká je hra ve čtyřech? Na bgg je tento počet jako nedoporučený. To je ale třeba i u This War of Mine a ve čtyřech s tím nemáme problém. Jaké to tedy je? Díky
4.3.2020 15:54:41

VÍCE HRÁČŮ
No, já bych řekl asi tak dobré jako v 10. Ono totiž záleží co od toho čekáš, např. u TWoM na plánek a co se tam děje vidí všichni. U kroniky do aplikace kouká jen jeden. To může být pro ostatní nuda... Já to mám nejradějí ve dvou, já ovládám aplikaci, žena pak ohledává místa činu.

4.3.2020 16:32:30

více hráčů
Osobně bych si raději zahrál ve 4 Kroniku než TWOM. Hrál jsem kroniku už ve 2,3 i 4 hráčích a vždy super zážitek. Obecně čím složitější případ, tím to potahá víc hráčů. Ono totiž nemusíš zrovna držet mobil a skenovat, nebo hledát karty, aby ses bavil. Je to detektivní hra, takže stačí když posloucháš ostatní a přicházíš s nápady co dělat,jak vyřešit případ atp. a to samo o sobě je zábavné...
Podobně jako v TWOM to může zazdít alfa hráč, takže záleží na partě....

5.3.2020 10:23:19

Melandor
Přesně, my hráli dokonce v 6ti, různě si podáváme mobil dle toho kdo jakej měl nápad to pak i s mobilem provedl, diskutujem nad případem, vymýšlíme teorie atd. Bavili sme se i v těch 6ti moc!

5.3.2020 11:12:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marco polo
Marco polo
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas