Chaos in the Old World

xxxxxxxxxo hodnoceno 105x (Seznam vlastníků)

Chaos in the Old World - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

překlad pravidel

Tak jsem dneska konečně dokončil to co jsem dlouho před prázdninami začal, tedy překlad pravidel. Jsem domluvený s kolegou Kadaverem na korektuře, takže si to po sobě ještě večer přečtu a pošlu mu to. Pak slíbil kolega Cauly, že to hodí do grafiky, tak uvidíme :).

Překlad karet tu již nějakou dobu je (pouze ve wordu). V nejbližší době udělám revisi podle přeložených pravidel. Pokud Cauly bude mít chuť, může je pak taky hodit do grafiky, ať je to komplet česky. Já na to bohužel nemám mašinu, software a ani skill :)

Tak snad to počeštění někomu pomůže a třeba se rozrostě počet Mocností Chaosu, které budou chtít korumpovat a ruinovat Starý Svět :)

SKULLS FOR THE SKULL THRONE!
27.9.2010 13:47:44

super
Pokud se zde časem objeví překlad v grafice (myslím tedy karty, o pravidla mi zas tak moc nejde :-), tak je to rázem vážný kandidát na pořízení. Hra je to správně ujetá a líbí se mi, akorát by to se mnou v angličtině nikdo nehrál :-)

27.9.2010 14:21:59

Merlin
já mám jiný problém. Hra vyžaduje přesně 4 hráče (ve třech si myslím že to nebude vyvážené). A když jsem schopen dostat hru do dvou herních skupin o 4 lidech, v žádní z nich se nechytla. Takže já s oblibou říkám není to hra pro každého (ale je to klenot :) )

27.9.2010 14:25:25

to Beholder
Ehm, nojo, na ty čtyři hráče jsem nepomyslel... no snad to klapne taky :-) Nejspíš to stojí i za to jen to mít ve sbírce :-)

27.9.2010 21:19:25

Merlin
přesně tak, přesto že nejsem sběratel, tak tohle je pro mě meisterstuck :)

27.9.2010 22:12:01

pravidla odeslána
Tak jsem před chvílí nahrál české pravidla. Je to tedy, jak jsem psal výše, pouze text ve wordu s tím, že stránky přesně korespondují se strankami originál pravidel. Pravidla zatím nikdo kromě mě nekontroloval, takže pokud někdo objevíte nějaké chyby, neváhejte a dejte vědět.

Pravidla do grafiky snad někdo (Cauly) později předělá, zatím musí stačit neangličtinářům toto :)

26.10.2010 13:35:18

slavnostní oznámení :)
Takže pravidla této úžasné hry jsou kompletně hotová. Cauly je předělal do originál grafiky, takže mu patří velký dík. Aktualizoval jsem tedy původní doc dokument a až je bohové nahoře schválí (po konzultaci Dia s Khornem, Nurglem, Tzeentchem a Slaaneshem :)) ), tak tady budou ke stažení.

Pravidla dosud neprošla nějakou odbornou korekturou (teda myslím, pokud korekturu provedl Cauly, tak se omluvám :) ). Takže kdokoli narazí na chybu, tak ji určitě oznamte a Cauly ji (snad) milerád opraví, protože já s grafikou neumět a nemít software :)

edit: Ještě jsem zapomněl dodat, že ještě dodělám FAQ do češtiny, ale nevím kdy, mám teďka ve škole spostu deadlines :)

18.11.2010 13:48:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad karet
Paráda, díky moc za pravidla...na překlad karet se nechystáš? ;)

18.11.2010 14:01:10

assad
překlad karet tady je ve wordu a mám informaci od Caulyho, že se někdy pustí do předělávky do grafiky, tak vydrž ;). Ale jinam mám vyzkoušené, že se dá v pohodě hrát i s tou word verzí co jsem udělal. Každý hráč dostane jeden papír A4 kde jsou karty seřazeny podle ceny a podle abecedy, takže se v tom dá rychle orientovat a hrají v pohodě i neangličtináři ;)

18.11.2010 14:05:29

Překald karet
Díky za info, to je supr zpráva, tuhle hru mám už nějakej ten pátek v hledáčku a teď už její koupi nic nebrání :-)

18.11.2010 14:08:46

assad
To je důvod, proč jsem se nechal ukecat (ani to nebylo nějak velké ukecávání) k překladu ;)

18.11.2010 14:42:33

beholdere
díky za pravidla jsi borec a cauly taky
, brzo bych si taky rad koupil :)

18.11.2010 19:11:43

Vybíráme z Bazaru

Nidavellir
Nidavellir
Akt. cena: 480 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas