Challengers! – Vyzyvatelé

xxxxxxxooo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Challengers! – Vyzyvatelé - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Johannes Krenner
Markus Slawitscheck
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Podělíte se o dojmy z hraní ?

My odehráli zatím 1x v 6ti hráči a převládá nadšení. Hráli s námi i nehráči a v tomto počtu hráčů jsme ocenili “jednoduchost” hry. Vše krásně odsýpalo, všichni hráli současně, pravidla pochopili velmi rychle. Hru jsem bral na Planetě, kde jsme dostali ke hře navíc ještě promo Zimní herní podložku navíc (zatím jsme s ní nehráli, má specifická pravidla).

Dotaz na @Michal-BF Jak si zatím hra vede prodejně? Na BGG už bylo oznámeno, že se pracuje na dalším rozšíření. Je možnost, že se jich dočkáme v češtině ?

 

15.5.2023 09:55:27

@BladeBrown interně od Asmodee zatím o žádném rozšíření nevíme, ale teď v červnu budeme mít on-line call se Z-Many tak uvidíme. 
Prodejně zatím žádný velký zázrak, ale to je obdobím, do kterého se trefil release. Hru vozíme na akce a ukazujeme jí, už bylo i pár turnajů, tak snad se postupně mezi lidi rozšíří. 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

15.5.2023 11:00:40

Tak tu máme oznámené 2. samostatné pokračování Vyzyvatelů:

https://www.zmangames.com/en/news/2023/5/31/announcing-challengers-2/

1.6.2023 16:04:49

Já bych si tedy novou sadu nechal líbit :). 

---
Time Slug Studio

2.6.2023 08:47:03

@Michal-BF Oznámení nového rozšíření už je nějakou dobu venku. Plánujete jej vydat česky, vyčkáváte, nebo jste tuto možnost zavrhli ? Díky za odpověď.

14.8.2023 13:07:00

@BladeBrown první hra je naprostý prodejní propadák a těžko to zvrátíme.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

15.8.2023 07:48:50

@Michal-BF Diky za odpoved. Je to zatracena skoda, ze se hre nedari, pritom je to vyborny filler. Doporucuji kde se da.

Pritom vyhrala i Spieles de Jahres. 

 

15.8.2023 09:23:07

Je to fakt škoda :-( Ta hra podle mne trpí tím, že není na první pohled moc přitažlivá díky té “silly” grafice, a ani po přečtení pravidel si člověk neřekne  - wow, to bude určitě zábava. Musí se to opravdu zahrát. 

--------------------------------------------------------------
Magic: the Gathering veterán, deskogeek a deskoherní překladatel

15.8.2023 13:06:36

Vybíráme z Bazaru

Kemet
Kemet
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas