Česko: Otázky a odpovědi

xxxxxxoooo hodnoceno 277x (Seznam vlastníků)

Česko: Otázky a odpovědi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

House rule

Hned když jsem poprvé odehrál hru, jsem přišel na to, že by tahle hra nutně potřebovala přidat trochu akce a také zvýhodnit "chytřejší". Jde o to, že když má někdo jiný tah, tak vy můžete také hádat jeho otázku, ale musíte vsadit svůj žeton. Vsadit můžete ihned (ten kdo první vsadí, může odpovídat), ale nesmíte odpovídat do té doby, než se nevzdá hráč který měl původně otázku odpovídat, nebo než neodpoví špatně. Poté co sázející odpoví správně, vezme si svůj žeton nazpět a k tomu ještě žeton, o který se bojovalo. V případě, že špatně odpoví, ztrácí svůj vsazený žeton. Hráči mohou vsadit i více žetonů najednou, tím překonají ostatní v sázkách a tak mohou odpovídat. Co na to říkáte?
20.12.2013 16:55:45

house rule
Omlouvám se, ale asi jsem to úplně nepochopil. Jako že mám vsadit žeton otázky, o kterou se hraje? Jako že někdo odpovídá na Přírodu a já mám vsadit svoji Přírodu, abych mohl odpovědět místo něj? A proč bych to proboha dělal, když mi jeden stačí?
Nebo můžu vsadit žeton jiné otázky než té, na kterou se odpovídá? A smysl by byl v tom, abych mohl zodpovědět třeba dvě otázky v jednom kole?
Nevím, no, asi zůstanu spíš u normálních pravidel :o)

21.12.2013 19:29:30

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas