Caverna: Frantic Fiends

xxxxxxxooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Caverna: Frantic Fiends - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Caverna: Sedláci z jeskyní
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Lookout Games
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DC

Jaké to je?

 Hrál to prosím někdo? A jaké to je?? Nechystá se někdo na český překlad?

6.5.2023 17:53:08

Tiež by ma potešil český preklad.

10.10.2023 20:05:13

Prosím podelil by sa niekto o dojmy. Zatial som čítal nejaké na BGG a celkom sa mi páči, že sa s útokom Orcov zvysi tlak na hráča , ktorý môže prísť o zvierata resp. keď sa dostane Orc do jaskyne tak zruší výhody baní a izieb, ale dajú sa ziskat Orcovia aj na svoju stranu. Ďakujem

4.11.2023 21:09:07

@mikeoldfield Nehrál jsem, ale jen zmíním, že tohle rozšíření dle všeho není kompatibilní s Forgotten Folk.

6.11.2023 23:34:10

@2vkjmch Áno som si toho vedomí. Dakujem za upozornenie, ale mne to nevadí , lebo Forgotten Folk ma neoslovilo natolko , aby som si ho kupil, ale Frantic Fiends je uplne iné.

7.11.2023 11:59:39

Na konci toho videa je poměrně jasný verdikt:

https://www.youtube.com/watch?v=ZI2SyRQzzcc

U mě pass

7.11.2023 12:42:09

Napsal jsem tam recenzy a nějak se neuložila. Hele hraje se to hezky. Je to pořád Caverna. Koušete si nehty, když vidíte, jak se blíží orkové, drbete se na hlavě, když chcete rozmnožovat trpaslíky a nebo je nakrmit…. je to pořád Caverna a i tohle rozšíření je super, obsáhle, do detailu promyšlené. (Byl jsem nadšený i z Forgoten Folks, kde bych dal 5 hvězd, tady jsem dal 3,5 asi)

Než jsem to dostal (jinak bych si to koupil) tak jsem taky viděl a četl recenze a jsou pravdivé. Hra je (stavba místností) brutálně osekaná. Dává to hře jiný průběh a gameplay, nutí (a umožňuje) více zbrojit atd. Je to zkrátka pro fanoušky Caverny a když už se mi podaří hrát s někým nepolíbeným, ani mě nenapadne obtěžovat ho s rozšířením. Když se někomu Caverna zalíbí, ať si odehraje 30 her a teprve pak si koupí rozšíření. Takže pokud jste nekrytiční fanoušci Caverny jako já, tak nemusíte tuhle recenzi vůbec číst a stejně si to koupíte. Ještě to více otestujeme. Zatím to vypadá, že by hra mohla být trochu svižnější (méně možností), zatím mám za sebou jen 2 hry z toho jednu sám. Pak dám do pléna názory spoluhráčů.

20.11.2023 13:34:09

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Kings of Ruin (core pledge se SG)
Tainted Grail: Kings of Ruin (core pledge se SG)
Akt. cena: 135 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas