Cave Evil: Warcults

xxxxxxxooo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Cave Evil: Warcults - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Cave Evil
Počet hráčů: 2 - 12
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Emperors of Eternal Evil
Autoři: Jochen Hartmann
Mat Brinkman
Nate Hayden
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rozšíření CZ

Tak. Zrovna se mi zdálo, jak David vydal unboxing rozšíření ke Cave evilu. A že vyjde rovnou se základem. Z toho rozrušení a pocitem, že hned musim předobjednat dvě kopie, jsem se probudil. Kocour zrovna blil. Tak jsem se rozespalej zved, a šel to uklidit. To jen tak ze sobotního rána caveevilovýho fandy a kočičího služebníčka. No nic, teď už neusnu, tak s vědomím, že nemám prorocký sny, jdu něco dělat…

9.10.2021 07:46:34

KRYTON: (Tlumeně) To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi, co mají mozek větší než angrešt.

Bez urážky. :D

9.10.2021 08:48:05

No vidíš. A to půjdu ještě volit. Aspoň se nemusíš divit, proč to tu vypadá tak, jak to tu vypadá… Bo)

9.10.2021 09:07:30

Me to prijde celkem vtipny :D Aspon to neni “kdy uz to vyjde cesky”  nebo “naskenujete mi nekdo tuhle karticku”… 

9.10.2021 15:10:57

Aby nedošlo k nedorozumnění, byl to samozřejmě žert. Vzpomněl jsem si na Červeného trpaslíka podle Kocoura :D

9.10.2021 16:00:37

Warcults asi nebude (i když bych byl samozřejmě rád). Usizuji z odpovědi na můj dotaz v diskuzi u Cave Evilu:

Od INa (FitB):

Po diskusi s autory nakonec Chaos Pack nezařadíme. Je určen i k hraní s Warcults a v něm obsažené potvory mají jednak atributy, které Cave Evil nepoužívá (takže by to bylo matoucí) a pak jsou jen pro hru Cave Evil nevyvážené.

 

Což ovšem neznamená, že nevydají Warcults a Chaos pack nebude u toho :) ;)

 

9.10.2021 16:13:24

@Havelock got it :) 

9.10.2021 21:08:59

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions Rogue Hero pack
Marvel champions Rogue Hero pack
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas