Cave Evil - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Blast City Games
Emperors of Eternal Evil
Autoři: Jochen Hartmann
Mat Brinkman
Nate Hayden
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Strategické tipy pro některé(ho) nekromanty(a)

Zdravím, 

chci se, čistě pro vědecké účely, pobavit o schopnostech některých nekromantů v této hře. Abych věc uvedl na pravou míru, dosud jsem odehrál jen jednu hru a nedělám si iluze, že by pravidla byla stoprocentní. Také je mi naprosto jasné, že tato hra je nejryzejší ameritrash a důležité není vyhrát, ale zúčastnit se. Nicméně i tak mám po jedné hře pocit, že paní Kněžka a pan Pyroman mají skvělé vlastnosti, které bych se nebál s klidným svědomím označit za gamechanger. Naproti tomu pan Temný čaroděj a jeho dělení se do dvou stejně neschopných pidimágů je o poznání slabší schopnost, byť vyvolávat příšery na dvou místech mapy může být v některých chvílích užitečné. Má někdo nějaký postřeh, který by mi osvětlil, jak využít tuto schopnost a alespoň částečně vyvážit schopnosti protihráčů? 

21.2.2022 12:27:11

Mám zcela shodné pocity, ale to už asi patří k této hře. Nejlepší mi připadá “instakill”. Jenže ve 4 hráčích to spíš přitahuje pozornost všech ostatních, než že by je to odpuzovalo. Naopak rozdělení na dva mi zachránilo život v poslední sekundě. 

17.4.2023 17:14:48

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Vampire Counts: Skeletons
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas