Call of Cthulhu LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Call of Cthulhu LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hráči Praha a okolí

Ahoj, jelikož jsme si s pár přáteli práci H.P.Lovecrafta oblíbili (a Arkham Horror je výborný), pošilháváme i po CoC LCG (s CCG/CTG máme zkušenosti z magicu). Jenom bych rád věděl, kolik lidí to vlastně hraje v Praze, Kladně a okolí. Popravdě nemá cenu si tu hru kupovat, abychom jí pak hráli neustále jenom ve dvou nebo třech lidech, to by nás asi donekonečna nebavilo.

Najde se někdo, kdo by se s námi sešel v některé pražské herně (jedno které) a něco nám ke hře řekl, případně ukázal hru? Do budoucna bychom se pak mohli scházet a zahrát si.
30.3.2010 11:04:34

To vás teda je...
Koukám, že to tady asi opravdu nikdo nehraje. Středočeský kraj taky nic?

13.4.2010 11:57:46

Thales
My jo, ale jen tak rekreačně, žádné profi balíky a tak - ale jestli si to chceš jen zkusit, klidně se domluvíme - Libušín u Kladna =)

15.4.2010 10:40:09

Hra
V Libušíně? No paráda, to mám za humny ;-) Jo, rád bych si to zkusil, nehodlám to hrát nijak profi, koneckonců tak nehrajeme nic. Určitě se domluvíme. :-)

15.4.2010 11:50:34

Thales
Fajn, ozvi se přes PM, nějak se domluvíme =)

15.4.2010 12:15:01

Hraní v Praze beru
S radostí si někdy v Praze zahraju (ale hraju pouze s CCG, proto nesmí vadit kombinování :-)

13.5.2010 21:15:00

Hraní v Praze
Ahoj Merline, určitě si rádi zahrajeme, já sice teď čekám na dodání základu, ale to je otázka týdne, kamarád z Prahy už karty nějaký pátek má a testuje balíček. "Míchání" LCG a staršího CCG by nemělo vadit, alespoň jsem to pochopil ze stránek FFG.

13.5.2010 22:42:28

hrani Praha
Ahoj, uz jsem psal Merlinovi do jeho vlakna. Karty CoC zatim zadne nemam, ale jsem z Prahy, Lovecrafta mam rad a nacteneho, doma Arkham Horror a rad bych to zkusil :)

14.5.2010 13:25:30

Jak to vypadá?
Nějak tohle vlákno i hra usíná, což je veliká škoda. Zatímco AGoT žije a má i vlastní ligu, tady je ticho po pěšině. Kolik hráčů v Praze vlastně máme? Mě jde o to, že bych si rád zahrál, ale momentálně mám prakticky jenom základ a zvažuji, zda mám do téhle hry investovat nebo ne. Když nebude s kým hrát, pořídím si radši něco jiného, co budu hrát častěji.

Vím o Elisse a Merlinovi, Darrog má stejně jako já základ. Je tady ještě někdo? Na ligu to asi nebude, ale nějaké "pravidelné" hraní třeba jednou měsíčně v nějaké herně nebo u někoho bychom snad dohromady dali.

16.12.2010 09:27:28

Rad bych se na to podival
Jestli pujdete hrat (v Praze), dejte mi vedte, rad bych se na to podival. CCGcek jsem hral asi 10, takze vim o co jde. Kdyz se mi to bude libit, rad si to koupim.

16.12.2010 10:15:31

Lino22
Do konce roku by to šlo nějaké úterý nebo čtvrtek kolem osmé. Herny mají teď všechny zavíračku napsanou na osmou (nepochopil jsem, večer bych tam čekal největší nával...), takže asi v nějaké kavárně, nebo tak něčem. Kdyby se chtěl někdo přidat, budu jenom rád.

16.12.2010 10:24:59

Thales
Reknem utery 28 - v Outpostu? Kdyztak tam zavolame ten den a zeptame se, oni tam maji casto otevreno dyl. Nebo vymyslime nejakou hospodo-kavarnu.

16.12.2010 13:24:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Hraní 28.12. okolo 20. hodiny
Jo, to by šlo. Když nebude mít Outpost otevřeno, v okolí je spousta podniků, kam si můžeme sednout a v klidu si zahrát. Mám jenom základ a jeden asylum pack, ale na představení hry to bude stačit. Po Novém roce mám v plánu nakoupit karty, takže bude s čím hrát. ;-) Kdyby se k nám chtěl někdo přidat, tak sem napište.

16.12.2010 13:31:38

hi
Ahoj, já jsem z Prahy a mám základ, v podstatě to nemám s kým hrát, ale ze sběratelských a fans důvodů povinnost ke koupi:) CCG jsem hrál relativně mnoho let, takže zkušenosti jsou, rád bych si s váma zahrál:)

16.12.2010 17:52:09

28/12
Ahoj, ja bych to celkem taky zahral. Karetek jsem nahral dost, CotH jsem jeste nezkousel , ale prahnu po nem kvuli svetu ve kterem se odehrava, cili bych to zkusil. Jen jestli na to toho 28. bude cas, to jeste nevim... Budu to tu sledovat a kdyztak se pridam

16.12.2010 18:58:38

Výborně, plán se rodí
Kolik máme teda dohromady hracích balíčků?

16.12.2010 19:49:06

Všichni
Skvěle, nakonec nás není tak málo, jenom o sobě moc nevíme :-) 28.12. bude první sraz, kde si to předvedeme, vyzkoušíme a případně se domluvíme na nějakém dalším hraní, už se těším. Budu tady průběžně aktualizovat ;-)

16.12.2010 20:52:46

pokud
mi to vyjde, tak se tak se můžu taky zastavit a vzít pár (tisíc) karet klasické CCG :-) Můžem vyzkoušet, jak to jde spolu kombinovat ...

16.12.2010 22:07:22

Outpost
Zítra večer se stavím v Outpostu a zkusím nám na 28. domluvit prodloužení otevíračky. Až budete moct potvrdit účast, dejte mi vědět, abych tam pak nebyl sám ;-)

Budu tam mít s sebou dva základy, na kterých si hru předvedeme a pak si budou moct zájemci zahrát, takže jestli víte ještě o někom, kdo by si hru rád prohlédnul nebo vyzkoušel, dejte mu vědět. Zítra večer napíšu, jak jsem se domluvil v Outpostu.

17.12.2010 13:20:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Outpost nebude
Dneska jsem byl v Outpostu a mají 28. zavřeno, takže musíme najít alternativní prostor. Ještě můžu zkusit Rytíře a Dungeon, nevíte vy o něčem?

18.12.2010 22:45:49

to Thales
Nějaký podnik okolo Anděla? :-) Ideálně něco nekuřáckého?

19.12.2010 10:04:17

kam
Musi to byt okolo Andela? Popremejslim ... to urcite dame dohromady. Za mne bych preferoval podnik, kde se opilci kazdou chvili neptaj jak se to hraje.

19.12.2010 11:12:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Kde hrát
No na Andělu to být nemusí, mě je v zásadě jedno, kde v Praze to bude, do osmi se dostanu prakticky kamkoliv. Spíš jde o to, aby se tam dostali všichni, ale když to bude třeba čajovna nebo kavárna, kde zavírají později, nic se nestane. V restauracích a hospodách člověka povětšinou vyhazují, když si pořád něco neobjednává :-/

19.12.2010 15:16:22

Marathon
Marathon Cafe, Černá 9, Praha 1 – Nové Město
http://www.nakafco.cz/kavarna-marathon-cafe-praha-1-nove-mesto/
pondělí – pátek 17 – 24 hodin

Tam jsme kdysi chodili hrat Doomtown. Uz jsem tam dlouho nebyl, ale netlacili a chodila tam spis inteligence. Je to kousek od Karlaku.

19.12.2010 17:37:24

čajovnu neeeee
Hlavně ne čajovnu, tam nemaj nic pořádnýho k pití, obvykle blbý židličky a malý stolečky ... běs ...

19.12.2010 18:50:30

Marathon
To nevypadá špatně a otevírací doba je mi velmi sympatická :-) Inteligence mě nepřekvapuje, když je to hned u teologické fakulty ;-) Zítra tam zavolám (snad to číslo platí) a uvidíme.

19.12.2010 21:28:38

Vybíráme z Bazaru

DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas