Call of Cthulhu LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Call of Cthulhu LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CCG - výměna karet a společné hraní

Ahoj všem příznivcům Cthulhu.
Najde se v Praze nějaký hráč, který by měl zájem o občasné hraní a výměnu karet? Sháním především kousky, které mi chybějí (viz seznam karet), preferuji frakce Cthulhu a Hastur, případně Univerzitu.

Seznam mých karet zde:
http://www.runebound.ic.cz/ostatni/Merlin_CoC.xls

Nepředpokládám, že se na hru, která už se dva roky neprodává, chytne moc lidí, ale co kdyby :-)
13.5.2010 21:20:16

Merlin
Ahoj, hra ktera se neprodava? Neprodava se uz jako CCG, ale jako LCG normalne pokracuje nebo ne? Nebo to myslis tak, ze to u nas skoro nikdo nekupuje? Jinak ja mam Lovecrafta strasne rad a na CoC slintam uz strasne dlopuho, mam ho seznamu, ale furt mi na nej ne a ne zbyt penize :) Z tohohle sveta mam doma zatim jen Arkham Horror. Kazdopadne si CoC planuju koupit a nekdy bch si urco i rad zahral. Jsem, rad, ze to Praze nekdo hraje, protoze takovejch lidi asi moc nebude.

14.5.2010 13:23:20

to majovky
No myšleno tak, že formát CCG se už neprodává ... resp. možná se ještě někde doprodávají zásoby... U toho novějšího LCG není už takový potenciál na měnění kartiček... já tyhle věci moc nežeru, ale štve mě, že mi chybí pár Prastarých :-)))

Lovecrafta mám taky rád a CoC mám i kvůli hezkým obrázkům :-) Některé jsou fakt perly...

14.5.2010 14:10:33

to Merlin
Chapu :) U LCG samozrejme moc prostoru k vymenam neni. Btw je mezi kartami CCG a LCG rozdil? Tedy jsou tam jine karty? Uvidim kdy se ke koupi CoC dostanu, jsem ted trochu vycucnutej a navic hraju kupu dalsich her, kde mam v planu poridit ruzna rozsireni atd.

14.5.2010 15:32:33

to majovky
No karty se především liší zadní stranou (což reší zezadu neprůhledné obaly). Jinak do LCG FFG recykluje karty z CCG (nepřehnal jsem to s těma zkratkama? :-) Prostě se v těch asylum rozšířeních objevujou některý karty, který jsou už vydaný jako CCG... ono se není čemu divit, než FFG protočí všechny edice, který vydali jako CCG... tak to bude ještě na dlouho ... :-)

Mimochodem, ještě že jsou teď pevný boostery a odpadá šílený shánění chybějících karet - to mě na těch sběratelskejch kartičkárnách strašně vadí, od některejch edic CCG mám tři displeje (3 x 36 x 11 karet) a stejně mi z edice, která má 160 různých karet, 10 - 15 karet chybí ... :-(

14.5.2010 22:15:24

to merlin
OK to nezni spatne. O CCG mi ani nepovidej, dlkouhy leta hraju MtG... Proto jsem prave nadsenej, ze FFG zacali delat LCG. Zatim jsem se pustil do Warhammeru a na CoC si brousim zuby kvuli tomu, ze mam hrozne rad ten svet. Jo a zkratky v poho, jak vidis :)

17.5.2010 08:33:31

CCG
Ahoj Merlin mam doma asi 2 diplaye karat. A 6 starterov. Vsetko uplne mint nehrane. Nechce sa mi posielat zoznam ale predal by som to alebo vymenil ako celok ak by si chcel.

20.8.2011 21:54:47

Vybíráme z Bazaru

Carpe Diem
Carpe Diem
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas