Britannia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Fantasy Flight Games
Gibsons Games
Welt der Spiele
Autoři: Lewis Pulsipher
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ukladanie obsahu

zaujímalo by ma, ako ste vyriešili ukladanie komponentov do krabice FFG verzie hry, pretože to vnútro patrí celkom určite ku nejakej inej...
28.1.2010 21:37:45

MatN
Ja nijak, bo jsem hrdym vlastnikem puvodni AH edice. Sice notne ohrane a nekde se mi ztratil jeden Angl:(, ale priznam se, ze se mi libi vic;)

28.1.2010 21:55:50

všechno ven - všechno sem
Po několika pokusech o využití té strašné vnitřní vložky jsem ji vzal a rozsekanou na malé kousky hodil do recykláku.

Teď mám uvnitř krabice několik pytlíků se zipovým zavíráním a na body plechovou krabičku od nivea krému, aby se dala postavit na stůl a body hrabat přímo z ní. Pravda pro přenášení to není moc ideální, ale ta vložka má právem titul "nejneužitečnější šmejd v dějinách".

29.1.2010 06:44:44

národy rozděleny v sáčkách...to Hike
Mám všechny národy rozděleny v malých sáčkách, aby se to nemuselo na začátku hry přehrabávat. To samé body a žetony vůdců. Hele Hiku ta krabička od nivea krému musí vypadat docela odstrašujícně ne :-), máš ji alespoň nějak stylově polepenou? Osobně na tyhle věci používám plastově průhledné krabičky na zamražování, nemají žádné nápisy ani to nehyzdí nestylovou barvou. Ale samozřejmě proti gustu...

29.1.2010 08:51:21

Aldomoro
Krabičky na body a různé další věci:

Já abych tak řekl zase tak moc nelpím na stylovosti věcí ve hrách, protože nejsem dvakrát zručný. Jinak krabičky na zamražování jsou dobrý nápad, ale zase na druhou stranu kelímky od krémů se doma "produkují" samy, takže proč je nevyužít.

Národy mám rozdělené jenom do čtyř barev a pevnosti a burhy zvlášť, protože Britannii nepředpokládám hrát v jiném počtu hráčů než 4.

29.1.2010 09:49:04

Vybíráme z Bazaru

Vijayanagara: The Deccan Empires of Medieval India
Vijayanagara: The Deccan Empires of Medieval India
Akt. cena: 1725 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas