Břink! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lucrum Games
Renegade Game Studios
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraní s balíčkem promo karet



Ahoj,

co hraní s promo kartami? Když jsem zamíchal jeden balíček 10ks do nabídky podzemí, drak byl okamžitě slabší a hra jednodužší. K potopeným pokladům jsem dostal další balíček 10ks promo karet (jsou stejné jako první balíček). Zkusil jsem je opět přimíchat do základu a ejhle, jsme neporazitelní. Drak (nebo potažmo jiný hlavní emzák) nemá šanci.

Promo karty jsem proto ze základního balíčku vyřadil. Přijde mi, že hra pak ztrácí kouzlo napětí a risku, kam až do podzemí můžete dojít. Kdyby se v promo balíčku nacházela nějaká negativní karta, asi by to bylo lepší. Ovšem jsou v něm pouze docela silné boostery.

Jak se to zdá vám?

Díky!
15.12.2020 18:08:11

Promo karta Sirena
My si nejsme jisti, jak hrát Sirenu, tam je napsano pouze získej spojence. Jak že si do balíčku můžu koupit kartu jakéhokoliv spojence, co je k dispozici bez nákupních bodů??

7.1.2021 15:17:25

Pepino11 - Siréna:
ANO, je to tak. Nemusíš za spojence platit. Karta je sice silná, ale velice situační. Především vzhledem k tomu, že jsi podle základních pravidel povinen odehrát všechny karty na ruce - tím pádem, pokud spojenec zrovna v nabídce není, tak její schopnost vůbec nevyužiješ.

1.5.2021 23:56:00

Vybíráme z Bazaru

CMON Comics - Zombicide Black Plague Vol. 1
CMON Comics - Zombicide Black Plague Vol. 1
Akt. cena: 1425 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas