Braggart - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Spiral Galaxy Games
Autoři: Kyle Daniel
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak jsme to vcera v hospudce zkouseli a dost se mi to libilo. Je to vypraveci hra, podobne jako treba Bylo nebylo. Ucelem je tady tvorit chvastounske pribehy o svych skutcich a sbirat za ne body. Kdyz jste ale moc hamizni a vykladate velepribeh, je dost pravdepodobne, ze nektery z hracu pouzije kartu hrace a nalezite vam pribeh upravi:) Funguje to pekne, jen jsme si s kandelabrem rikali, ze karty lhare by meli byt rovnomerne distribuovane mezi hrace a nemely by se lizat. On treba nemel zadnou, kamos za hru ctyri. Kazdopadne jsme si to hodne uzili a rad si to zahraju znovu;)
10.7.2011 10:37:33

První dojmy
Hráli jsme dvě hry v plném počtu hráčů, tedy v šesti a přestože jsme se u hry docela nasmáli, bylo to spíše řečmi okolo, než hrou samotnou. Hra na vítěze se nám neosvědčila, protože vzniklé příběhy nebyly moc vtipné a úpravám také chybělo něco navíc. Po první hře jsme si vytvořili vlastní pravidlo, které všem zásadně doporučuji: je možné někoho obvinit z lhaní výměnou za odhození jedné karty z ruky. Hra tím nabrala spád a bylo možné lépe doplňovat a přehazovat vyložené karty. Také bych nedoporučil hrát na vítěze, ale čistě na zábavu, výsledek byl o 100% lepší. Braggart není špatná hra, ale chybí jí ta špetka něčeho navíc, abych si ji oblíbil.

16.10.2011 19:45:03

re
Souhlasím. Pro mě je ta špetka, co chybí asi větší variabilita. Já to hrál asi 5x a hodně rychle se mi to ohrálo, i když první hry mě bavily. Přece jen karet ve hře není tolik a jsou dost jednoznačné, takže příběhy jsou si hodně podobné. Bylo nebylo je na tom podle mě o dost lépe, i když zase potřebujete "lepší" hráče, kteří budou ochotní více zapojit fantazii...

17.10.2011 10:27:40

Braggard
Ja to hral s Permonickem na Warconu, kdy uz se nam k ranu nechtelo jit spat, nikdo jiny uz ke hre nebyl (spali) a zase jsme nemohli moc premyslet. Pamatuji si, za mu tam vysla nejaka silena sodomie, kdy musel slouzit celemu pluku rytiru a obrazy techto nestoudnosti visely v kralovskem sale po generace :D

17.10.2011 10:33:45

Vybíráme z Bazaru

Prodám Moštárnu
Prodám Moštárnu
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas