Boudicca: The Warrior Queen

xxxxxxxxoo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Boudicca: The Warrior Queen - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Against the Odds
Autoři: Richard H. Berg
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak se mi to podařilo včera dát na stůl a udělat setup. Vše vypadá zatím v pohodě a pravidla jsou jen na pár stránek.

Mám za sebou první kolo a přijde mi fajn.. ale nechci to zatím ani hodnotit... To víte, člověk nikdy neví.

Hrozně fajn je, že to začíná docela zajímavě, před hordou bouřících se kmenů utíkají civilisti a římané je snaží ochránit. Vyzkoušel jsem si hned první útok na malinkatou sílu římánků a bylo to docela maso, pač jsem přišel o docela silnou jednotku a tak mě došlo, že se jim asi jen tak v poli nepostavím. :)

Co se mi líbí je, že druidové mohou rekrutovat klany a nebo udělat rituál a tak může třeba pršet a tím máte výhoudu atd. Navíc se jako domácí vojsko pohybujete dost rychle a říman musí na Vás dost reagovat.

Zatím mi to přijde jako super hra pro odpoledne, ale jen co budu mít víc za sebou, napíšu.. :) Ale už teď se těším na další hraní...:)
30.4.2012 13:58:59 | Upraveno autorem (porovnej)

SSZGSA
Jenom dodam ze ten Scared zeton se pouziva pri vyhodnocovani tabulky vzivani druidu. (jak jsme se o tom bavili :) )

30.4.2012 18:34:20

Dalsi hrani, dalsi zazitky
Tak mame s Jakubem dalsi hru za sebou.. A co noveho jsme se naucili?

1. Boudicca, druidi a Paulinus se pohybuji dle tabulky jezdectva, coz meni uplne pohyb jednotek.. Najednou jsem si nemohl zvyknout ale i tak to vypada zajimave..:)

2. Nabehnout hordou rozurenych britu do rimske legie je fakt nesmysl... Legie mocne zarvala Hail Caesar! A Boudicca sla k zemi..:) ( zase..:) )

3. Cist pravidla poradne.. Kdyz prectete ustup ve forme, ze to muze udelat jen silnejsi hrac a hlava vam to nebere, prectete to znova.
Je to jednoduche, pokud mate mene silne vojsko, pak muzete vyhlasit ustup a jdete pryc.. Ale pokud jste silnejsi, musi se uz hazet kostkou zda se to povedlo.
Pri ustupu ale pozor, jakmile ma nepritel vic jizdy, zacne hrozny masakr..:( takze uz nejde davat stepy jen tak do jizdy a tohle riskovat..

4. Je skoro nemozne znicit rimskou legii, je nutne to asi hrat jinak nez je clovek nauceny.

Jak vidite, porad se clovek uci a moc se nejde spolehat na to ze uz to umite..:)

Celkove nam to prijde hodne tematicke, ale velice obtizne za brity. Je teda pravda, ze to muzeme hrat spatne co se stylu tyce.. Pokud jste videli film Kral Artus tak je to presne ono..:) Tahne se pred vami banda civilistu, ktere se riman snazi chranit a do toho hori mesta a presouvaji se dalsi jednotky cekajici na osamocene rimany. Jako riman mate pocit ze tuto rebelii musite potlacit stuj co stuj. Nastesti 3 legie jsou opravdu velkou silou..

10.5.2012 00:10:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Nekdo dalsi?:)
Rad bych se zeptal, zda uz hru nekdo hral, pac jsme dnes zase hrali. Ja za brity a zase jsem dostal klepec..:( tak me zajima zda ma stejny problem jeste nekdo nebo jsem proste trotl.:)

Opovazte se mi napsat ze jsem trotl!:)))

21.5.2012 22:47:20

Vybíráme z Bazaru

Arboretum
Arboretum
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas