Boonlake - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 160 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: dlp games
Super Meeple
Autoři: Alexander Pfister
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština?

Ví se něco?

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.3.2022 08:47:03

@Jonash Osobně bych se hodně divila, kdyby toto česky vyšlo. Plně se ztotožňuju s dojmy, které publikovali Nithrania na youtubu. Hru podle mě stačí zahrát jednou a viděli jste naprosto vše, co dokáže nabídnout, dokázali jste splnit vše, co po vás hra chtěla, a hrát ji znovu už není důvod. A ještě k tomu je to (imho) graficky takové divné.

21.3.2022 09:46:08 | Upraveno autorem (porovnej)

@anupinka Tak Nithrania má často odlišné názory než běžní hráči mi přijde. Chválí hry, co na BGG zas tolik bodů nemají, a naopak. Boonlake přeci jen stvořil známý autor a 7,9/10 při víc jak 1,5 tisíci hodnoceních mi přijde jako solidní číslo. Grafika jasně, mně se už tolik nelíbí ani Klany, ztvárnění tohoto ilustrátora není můj šálek, německo-rakouský styl no. A zrovna třeba TLAMA by něco takového byla schopná. Zas pokud stačí mít CZ pravidla, která tu je stažení jsou, tak úplně není lokalizace třeba (a stejně to zmíněná TLAMA dělává).

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.3.2022 10:22:31 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash Však taky neříkám, že souhlasím s Nithraniou ve všem ;). Ale u této hry zrovna ano. Hráli jsme to na jedné deskoherní akci ve 4 lidech a celý stůl se shodl na tom, že na jedno zahrání je to příjemné, více zahrání už je zbytečných.

21.3.2022 12:30:05

@anupinka Jasný, tak podobný názor jsi psala i u Brazilu a přitom mám chuť to hrát znova a těším se na další partie. :) Nicméně tahle diskuze se měla týkat lokalizace, ne názorů na hru, na to je možné založit nové vlákno.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.3.2022 12:34:31

@Jonash Vzhledem k tomu, že od Great Western Trail (který se také zázračně neprodával) se žádná hra od A. Pfistra nelokalizovala, je myslím šance menší než malá.

21.3.2022 22:24:37

Vybíráme z Bazaru

Mouthguard Challenge
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas