Books of Time - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Filip Głowacz
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak jaké to je? Někdo už nějaké dojmy?

11.8.2023 12:08:28

Take by mne zajimalo jake to je.
Uz se to prodava a porad nikdo zadne dojmy?

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

22.8.2023 00:01:08

No zatím po první zkušební sólo hře mám z té hry takový gimmick pocit. Co mě zarazilo, že za hru se ta kniha dá přetočit na konec snad jen jednou, když se tam vloží 5 stránek např. Čekal jsem, že tento mechanismus tu bude s větším důrazem to procházení knihy. Přijde mi to moc přímočaré a snad jen jedna cesta co chceš pořád dělat získej zdroje vepiš stránky do knihy a znovu. Mrzí mě, že tato mechanika je tam tak upozaděna. Plus to bude vést k tomu, že hra bude nejspíš repetivní a podobná (znovuhratelnost je zde hodně nízká). Trochu to vylepšuje sólo, kde se dá jet každou hru na jiné výzvy a obtížnost je nastavena fakt dobře. Uvidím jak se změní můj pohled po dalších hrách (převážně sólo - stejně jde hodně o multiplayer soliter). Teď to řadím do kolonky hodně průměrná hra s občasnou zvláštností.

small man Tonda

28.8.2023 08:58:00

Mám ze hry podobné pocity (zatím hráno 2x v sólu). Vizuálně je hra krásná, provedení komponentů je nadstandardní, téma je fajn, oceňuju i rychlou přípravu partie, pravidla jsou srozumitelně napsána. Ale souhlasím s tím, že hra tlačí hráče do zapisování dalších a dalších stránek, na konec knihy se mi podařilo dojít pouze jednou, otáčení stránek v knihách se mi jen málokdy vyplatilo… možností, co dělat, je ve hře spoustu, ale reálně se člověk soustředí primárně na zápis stránek a postup po stupnici. 

Pokud se můj dojem po dalších hrách změní, určitě napíšu. Zatím jsem z hry dost na vážkách - je to příjemné, ale na papíře to vypadalo o dost lépe. 

30.8.2023 14:30:22

Vybíráme z Bazaru

Oath (český a zabalený)
Oath (český a zabalený)
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas