Bobří klan - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jörg von Rüden
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bobří Banda

Ahoj,

máte někdo porovnání se hrou Bobří banda? Je v hraní těchto her podstatný rozdíl?
28.1.2021 15:24:19

Větší chaos
Ahoj,máme obě hry, moje dítě ještě školkou povinné si oblíbilo Bobří bandu a tak jsem koupil i Bobří klan.Klan je o hodně jinej, je to větší chaos. Banda se ještě dala uhlídat a zhruba pamatovat. Ostatně i v návodu ke Klanu se píše, že to je bláznivá výměna karet :o) Mě osobně Klan nebaví a kluka taky ne, už mi to přijde překombinovaný. Banda je jednoduchá a opravdu tam jde o to zapamatování karet. Už když jsem tady četl návod ke Klanu (než jsem ho koupil) mi to přišlo divný... No hráli jsme ho jednou, už o něj pak nebyl zájem. Bandu snad 100x :o) I manželka říkala,že Banda je lepší.Ale třeba tomu ještě dáme šanci...

Ještě poznámka - ten pro mě hlavní rozdíl v pravidlech je ten, že v Bandě si líznu kartu a pokud ji nechci, tak ji můžu odhodit na odhazovací balíček. V Klanu pokud ji nechci, tak ji zahodit nemůžu, musím ji někomu dát do hradu. Nebo ji někomu vyměnit za jinou kartu, ale tu si pak musím dát do svojeho hradu, nemůžu ji hned zahodit na odhazovák. Proto se tady víc točí karty a nedá se moc zapamatovat. Aspoň teda pro mě, děti s tím možná takový problém nemají :o)

28.1.2021 16:26:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prodám Moštárnu
Prodám Moštárnu
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas