Bloody Inn, The

xxxxxxxooo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Bloody Inn, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Pearl Games
Autoři: Nicolas Robert
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Hra je již poměrně delší dobu v prodeji, ale zatím zde nejsou žádné dojmy z hraní, podělíte se ?
25.4.2018 16:13:57

dojmy
jak se to hraje psát nebudu to už si asi četl od lola na DŽ ale dojmy jsou asi takové že hra pěkne rychle odsýpá, to téma tam je I když není až tak silné, při hře proste pozoruješ ze chceš fialovou kartu protoze dela to a to a potom chceš modrou kartu protoze zase delat neco jinýho. Ale ten styl grafiky k té atmošce delace pomáhá. Zabava je v tom, že by si chtěl samozřejme uplně všechno, ale během hry máš čas stihnout ani né 50 % z toho co bys chtěl plus ti soupeři vyberou karty které potřebuješ atd.. , tím ze si omezeny na dve akce je potreba to dobre promyslet načasová, aby tvoje vylozené karty nevyužili soupřeři namísto tebe a tak podobnľ. Řekl bych ze je to přijemná chytra hra, ale samozřejme to není na epicky zážitek, ale spíš filler, nebo hra když čekaš než se sleze cela herní skupina.

26.4.2018 09:44:07 | Upraveno autorem (porovnej)

po pár hrách
Mě to baví, sranda a kombinace tak akorát namíchaný dohr.
HRASoprodejce

26.4.2018 11:23:38

dojmy
Super, díky za dojmy. Hru sem již pořídil a stihl zahrát, je tam i pěkný mechanismus , že peníze nad 40F propadají, proto je musíte průběžně měnit za šeky, což seber jednu ze dvou akcí.
Aktuálně plánuju opravu PnP verze, aby se dala počeštit anglická a také jsem pořídil rozšíření Carnies. Zde nevím, zda se vrhnu do počeštění, ale chtěl bych. Karty již mám naskenované a vyčištěné. Kdyby chtěl někdo pomoci s překladem, nebo sazbou do grafiky, tak to jen uvítám.

10.5.2018 20:15:54

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 40 €
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas