Bloodborne: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 104x (Seznam vlastníků)

Bloodborne: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Michael Shinall
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Kampaň sice již skončila, ale stále bude fungovat pozdní slib, nebo pro mnohé jen informativní náhled do obsahu hry.

Odkaz na KS kampaň:
https://www.kickstarter.com/projects/cmon/bloodborne-the-board-game?ref=user_menu
16.5.2019 11:42:21

Pošta
Na kolik vyjde pošta když by člověk vzal jedno core?

5.6.2019 09:59:13

KS
No já to mám za 39,66 za core a ty dvě velké rozšíření (woods a castle). V porovnání s 250 do Jihoafrické rep. nebo 165 do Vietnamu je to sranda.
Melandore koukni do PM a před přepnutím do paypalu si můžeš zkoušet kombinace objednávky.

5.6.2019 12:53:06

Postovne
Mozna jsem mel upresnit, ze tech 45 je za All-in
Btw, ten Vietnam je docela mastnej, kdyz si uvedomite, ze je vlastne vedle Ciny :-O

5.6.2019 13:19:04 | Upraveno autorem (porovnej)

cena za poštovné
Za corebox + huntersdream je to teda nějakých 180 s poštou ?
Jinak to tedy vypadá, že Cmon mají už i přepravní společnost podle těch cen, co nastavil ...

5.6.2019 14:02:51 | Upraveno autorem (porovnej)

KS

JJ ohledně umělého navýšení cen už v komentech psalo pár lidí :) spílají jim tam dost a neustále lítají i refund požadavky.
Jo a zaznamenal jsem dokonce, že lidi píší o snížení cen poštovného v porovnání se včerejšími kalkulacemi. Tak jsem se možná zbytečně uspěchal :D

5.6.2019 16:08:35

xiucutil
Nemyslím, že nás se snížení bude týkat.. my jsme na tom ještě dobře.. ;)

5.6.2019 16:42:25

Poštovné
Tak v KS psali odhad 20-30 za Core...pokud nakupujete na KS od CMON často, tak je Vám jasné, že ani 30 to nebude...za Core+SG je to nakonec 36$ a za mě docela spokojenost. 45$ za ALL-IN v tomto rozsahu mi přijde adekvátní.

Jsou ale jiné průsery...Brazílie 150$ a snad jsem četl, že někdo má dopravu okolo 300$ :D ale pořád by se to mělo držet +-20% nad původními odhady.

5.6.2019 23:17:27

...


To je taky komedie... Cmon určitě neví před kampaní kolik otevře SG a kolik budou mít krabic..

6.6.2019 00:05:47

Azalin
Dík za ujištění! Jinak mám tedy v PM připravený all-in. Při rozhodování, jestli vzít všechno nebo jen ta velká rozšíření + H’sD) mě dorazily ty titěrné rozdíly v poštovném. A asi to i potvrdím a nebudu na nic čekat, abych pak na krásně nezapomněl. Pokud by cenu dopravy snižovali, tak do CZ to bude v řádu do 10 doláčů a předpokládám, že by to v rámci zažehlení další vlny nevole všem už potvrzeným refundovali. Co myslíte?

6.6.2019 06:52:56

:)
To gromthar:
Cenu poštovného mají podhodnocenu, to je stran CMON skrčka, vzhledem k tomu, že avizovali na stránkách kampaně, že balík bude mít 4kg. Musí si být od začátku vědomi, že tu bude více. Absence odhadu poštovného u All-in je ještě vtipnější. Podle mně tím, že to nedoručují národní pošty ale soukromí přepravci tak je cena s nimi nasmlouvána individuálně dle množství zásilek. Pokud je někdo z nějaké Patagonie nebo ze státu kde je tradičně problém s poštovným (on se ten pláč stran Australanů, Brazílie a spol. vyskytuje pravidelně nejen u kampaní CMON) tak mají mít backeři dost rozumu a hodit tam jeden dolar. Nevěřím tomu, že si někdo ze Saudské Arábie jen tak otevře kickstarter a jen tak si objedná blood borne allin, aniž by tušil, že ten problém s poštovným být může.

6.6.2019 10:52:56 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
Ono jde vlastně primárně o problém nováčků s KS....taky jsem si to zažil :-)

A také jsem už několikrát zasílal do zahraničí a ty ceny jsou šílené...balíček 4Kg pošlete do UK za cca 600Kč, takže 36$ za cca 10kg monstrum je OK :-)

To Kadylek: Pokud by skutečně došlo ke snížení ceny přepravného (což nepředpokládám), tak by se samozřejmě refundovalo...už jsem to zažil ve 2 kampaních od jiných distributorů.

6.6.2019 11:34:53

Korenar
Dik za odpoved, oni by si to ani jinak dovolit nemohli. Jak pises 10 kg za 36 dolacu - je tedy predpoklad (cetls nekde?), ze uz jen samotny zaklad s SG bude vazit tolik? 36 dolacu je totiz jen za core, ja tam mam AI za shipping costs 46 - kolik pak bude vazit AI, proboha? ;)

6.6.2019 12:23:54

:)
Na hlavní stránce kampaně je od jejího spuštění, že core bude vážit cca. 4kg, teď to fláknu, ostatní expanze budou mít 4 kg dohromady taky, jenže je to víc krabic a ten karton taky něco bude vážit, takže odhad 8+ kg na all in. Oficiálně nikde není řečena hmotnost all-in ani odhadem. Takže 36 dolarů za 4 kg a 46 dolarů za 8+ kg. To není nic překvapivého.

Jinak mně pobavilo u kampaní, jejichž název si již přesně nevybavuji. V jedné autoři, tuším Poláci, vystřelili Američanům poštovné v relacích, které tu máme běžně tady, to bylo mekotu a bekotu.V další dostali Němci podezřele nízké poštovné a ostatní podezřele vysoké, a až na všeobecný řev upravili ceny, prostě podělali Němcům odhad, což byla významná část backerů, tak se to pokusili rozúčtovat ostatním.

Jinak ceny, že chci poslat 1 balík do UK bych sem vůbec netahal. Tady to bude přes 2000 zásilek, kdy to přijede patrně zaráz lodí s tím že jim to třeba polepí čárkovými kody už v Číně, to Ti soukromá přepravní služba dá úplně jinou cenu, než když těch 2000 zásilek musí sbírat po jedné.

CMONCreator
about 4 hours ago
Hello Hunters.

Since the launch of the pledge manager many complaints regarding shipping costs have been reaching us.

There are 2 main points that impact the shipping cost that we would like to clarify.

1- The Blood Moon Pledge alone includes 4 different boxes (3 of them as big as any big CMON game) including 123 miniatures, tiles, cards, etc. which increases the size of the volumetric weight, causing great impact in the costs for each of the hubs. Furthermore, the Full Blood Moon Optional Buy includes 6 expansion boxes plus 2 Extras boxes.

2- The system accounts for tariffs that are being installed in some countries that will need to be paid with shipping.

Furthermore, please note that our shipping methodology has not changed, and we are constantly working with shippers to get the best possible value.

+ tam zapomněli napsat, že pokud někde přibyla cla, tak už to museli vědět před kampaní a že základem celkové váhy hry je karton ne jestli se odemkne o 10 figurek víc jako sg, a prostě tam vrazili tu svoji univerzální tabulku se záměrně podhodnocenou cenou poštovného jako obvykle.

Můj názor je, že ta cena za poštovné je dobrá, akorát si zbytečně kálejí do vlastního hnízda, když uvádějí v té svoji tabulce nižší ceny poštovného než by mohli a jsou si toho vědomi, ono když už to v xté kampani vychází víc, tak už je to příliš okaté.

A poslední věc, to že se odvolávají na to, že je tam x krabic, nikdo je nenutí tam dělat stopadesát expanzí to je jejich rozhodnutí. Např. ty 3 scénářové expanze po 40 mohli být klidně dohromady.

6.6.2019 13:48:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Game play video
Game play video v angličtině bez spoileru

7.6.2019 13:53:32

Game play video

https://youtu.be/EDg-wwWkl6U

7.6.2019 13:54:07

Ukončete výstup a nástup
Pledge manager se uzavírá. Tak do čeho nakonec jdete? Já jsem to jako tradičně nechal na poslední chvíli a teď mám prst nad tlačítkem all-in :) Ještě trochu ale váhám, je to přece jen balík peněz a trochu nepoměr, když vezmu cenu základu vs. expanzí.

1.8.2019 08:41:10

Ukončete výstup a nástup
Tedy abych se vyjádřil přesněji - vím, že expanze jsou vždy dražší v poměru cena/obsah, ale tady mi to díky všem dosaženým stretch goalům přijde jako fakt velký rozdíl (míň obsahu za 2,5x víc peněz...). Neměl sem tak moc času sledovat info k tomu, tak by mě zajímalo, pro co se rozhodli ostatní backeři nebo co byste si koupili, kdybyste do kampaně šli.

1.8.2019 08:41:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Olin
Tak me se libi setting, herni mechanizmy, figurky a original hra. Vkladam duveru v licenci a ze vydavatel ps hry na to dohledne. Verim, ze bude nejaka kampan. Z updatu, co se zatim objevily na strance kampane, to vypada, ze se hre venujou a tesim se, az to prijde. Kazdopadne letos uz si vyberu, co za ks backnu, protoze tohle byla darda

1.8.2019 09:32:57

Pepsson
Dobrá práce, gratuluji :) Jo, to jsou všechno rozumný argumenty - skvělý výběr hry pro přenesení na stůl, vypadá to skvěle a atmosféricky, Sony jim bude šlapat na paty a tým je za tím skvělej. A k tomu moje “nervozita” z toho, že mi pak bude něco chybět taky nahrává Olinovi ;) Takže vlastně jen uvažuju o tom, jestli utratit 250+ nebo si to (něco z toho) nechat jednoduše pro jiný Ks.

1.8.2019 09:53:28

All-In
Mně k rozhodnutí pomohlo, že poštovný za All-In bylo asi jenom o 10 dolarů dražší, než to drahý poštovný za core.. CMON věděl jak na mě.. ;-)

1.8.2019 10:01:39

Azalin
No jo, na to jsem zapomněl, psal jsem to někde dole, že to poštovný je prakticky stejný...zase body pro Olina. Asi se k vám přidám, chlapi, ono to vždycky má i větší hodnotu, když je to komplet (ne snad že bych to chtěl kvůli prodeji).

1.8.2019 10:06:44

video

Ahoj, našli jste někde report/video z gen conu? Otravoval jsem s tím i Pertra z Deskofobie :) a nikde nic. Vcelku jsem překvapený, že vyberou takovou dardu a pak ticho po pěšině. Alespoň Michael stále postuje nové updaty na KS...

6.8.2019 12:38:56

:)
Nenašel. Na BGG je jen zmínka, že ta hra tam skutečně byla a byla hrána. Jinak ticho po pěšině. Ve videích co jsem viděl byly nabarvené figurky z BB ve vitríně. Jinak Lang mluvil o nadcházejících hrách, o BB ticho. Že by záměrné informační embargo? Třeba jsou spokojení s tím co tam mají naklikáno.

6.8.2019 13:18:47 | Upraveno autorem (porovnej)

:(

Tak jsem nic nepřehlédl... z expa byly alespoň dvě videa a teď nic. A já tomu Petrovi tolik věřil :D

6.8.2019 13:23:58

přidání kopie
Ahoj, dá se ještě nějakým způsobem k někom přidat, nebo je to definitivně uzavřené ?
Díky za info

20.2.2020 12:20:48

Vybíráme z Bazaru

Caper ENG
Caper ENG
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas