Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jde u prodejce objednat hra ?

Ahoj nedávno jsem hrál hru Blood Rage a totálně mě dostala. O to víc mě dostalo zjištění, že český překlad se již nevyrábí. Mám dotaz kdyby se třeba dalo dohromady několik lidí co taky hru schání a pak by se napsalo  výrobci zda by nemohl dotisknout českou verzi hry. Je vůbec něco takového možné ? 

Nechápu proč přestaly tu hru tisknout v českém jazyce podle mě jak jsem pátral po internetu je o hru stále velký zájem. 

9.9.2021 13:13:12

Ahoj. O hru je záujem určite. Ale je dosť veľký? Vydavateľ asi nepôjde pod 1000ks náklad. Zoženieš aspoň polovicu záujemcov? :)

Ale za pokus napísať REXíkom to stojí

9.9.2021 13:27:12

Zrovna BR stojí v popředí již dlouho. Hra baví a je hodně znovuhratelná. 1000 - do půl roka rozprodaných, tipuji.

9.9.2021 14:06:12

Zas tak nadšeně Rexové o prodejích nemluvili, takže vaše dojmy neodpovídají realitě.

9.9.2021 14:11:53

Já se hlásím do řady zájemců :-) Osobně se mi Blood Rage hraje mnohem lépe, než Rising Sun a rád bych si Blood Rage pořídil. Nový Ankh mě totiž vůbec neoslovil, Egyptská mytologie mě zcela míjí, ale Vikingové jsou TOP :-)

9.9.2021 14:23:53

Anglická verze jde sehnat v pohodě a toho textu je ve hře minimum. I kdyby člověk angličtinu nikdy neviděl, může se buď těch pár kartiček naučit nebo si vytisknout přelepky

9.9.2021 14:29:59

…tak koukám, že už zbejvá jen 997 lidí  :) - já osobně bych si příliš nadějí nedělal. Velké oči o rychle vyprodaných kusech se zakládají na osobním pocitu, spíš než na tvrdých datech. Jak mám BR rád, tak si nemyslím, že by tahle hra byla trhák a spolu s vydáním Ankh a podobných zapadne hlouběji a hlouběji…

9.9.2021 14:42:45

Mozno blby dotaz,ale nespadá CMON  uz pod Blackfire? takze na prípadní dotisk uz Rexhry nemá vplyv. 

9.9.2021 15:07:16

Podobne tema sa toci stale dokola pri roznych hrach. Realita je ale taka ze ak by sa hra tak dobre predavala tak dotisk by uz davno ohlasili. Ako sa spomina nizsie tak vacsina hier ma minimalny naklad 1000 kusov a aj ked to moze vyzerat ze je vela zaujemcov tak realita je niekde inde. BR nebola uplne najlacnejsia hra a tipujem ze v dnesnej dobre by jej cela kvoli problemu s materialom a dopravou isla este viac hore. Nehovoriac o konkurencii na trhu, momentalne vychadza Ankh a taktiez nova edicia Kemetu, Rising sun atd. Celkovo sa trh s hrami celkom zrychlil a uz nie je moc vyhodne mat niekde naskladnenu velku hru par rokov ked sa ti nieco nove preda ovela rychlejsie. Neprejde tyzden co by som niekde nezaznamenal oznamenie stale novych hier.

9.9.2021 15:08:07

Tak podle tohoto rozhovoru na Říši her to se znovuvydáním Bloodrage nemusí vypadat tak marně. 

http://www.riseher.cz/martin-aneken-hrabalek-rexhry/

7.10.2021 15:08:56

Hodně lidí se ptá po dalším dotisku Blood rage. Vy jste avizovali, že ho neplánujete. Platí to stále?

Uvidíme, jak dopadne sezóna a pak se nad tím ještě zamyslíme. Nechte se překvapit (s úsměvem).

8.10.2021 10:22:00

Tak dotisk bude, potvrzeno Rexíkama :)

16.1.2022 12:03:36

Mě osobně se to líbilo, ale už ty deskovky nemám kam dávat, nicméně tohle rád dokoupím :D i s rozšířeními :D

6.2.2022 16:58:49

Bude dotisk i s rozšířeními Bohové Asgardu a Zaříkávači Midgardu?

15.5.2022 09:13:19

@Semuteh mám pocit že má být jen základ… 

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

15.5.2022 13:25:39

Zatím tisknem základ a pátého hráče (ten ale dorazí později), u zbylých dvou sondujeme, jestli by to nešlo s někým soutisknout, aby se dalo pohnout s cenou…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

15.5.2022 18:08:07

Na planetě už je skladem :)

22.5.2022 21:26:17

Ahoj! Nějaká aktualizace s dotiskem CZ rozšíření Bohové Asgardu a Zaříkávači Midgardu? Díky! :)

16.4.2023 01:25:54

Vybíráme z Bazaru

Divokej vodopád
Divokej vodopád
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas