Black Rose Wars: Rebirth

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Black Rose Wars: Rebirth - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Czacha Games
Ludus Magnus Studio
Autoři: Marco Montanaro
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Už někdo hrál? Nějaké dojmy? :) 

29.1.2024 13:39:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám za sebou jednu hru ve čtyřech hráčích. 

Je to silně konfliktní, jdete si po krku, já jsem třeba poprvé umřel v první kole a pak ještě mnohokrát. V principu jde o souboj čarodějů.  I když jsme to hráli všichni poprvé, hra odsýpala docela rychle, podle mě za 2hodiny bylo hotovo.  Hraje se na vítězní body, kdo má na konci nejvíce bodů, stane se novým představeným lože čarodějů.

Hra má několik fází, nejprve se stanou nějaké udaálosti. Pak se všichni berou nové kouzla - jednak ze svého balíčku a jednak z libovolné školy magie.

Pak se planuje - nachystáte si kouzla až na 4 sloty - 1,2,3 a quick spell.

A pak se hrají akce - můžete se pohybovat, můžete někoho prostě praštit a hlavně sesíláte kouzla. Kouzla jsou obranná, útočná, pasti. Můžeš taky vyvolat různé pomocníky a těmi pak útočit na ostatní. 

Jinak musíš rozdýchat to, že se docela často umírá, což tě teleportne zpět na počáteční pozici do cely a rozpadnou se všechny stvoření co ovládáš. No a byl jsme nadšený a chci hrát znova :).

Napiš co by tě zajímalo

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

29.1.2024 14:40:23

Navazuje to nějak na předchozí Black Rose Wars? Dá se to propojit (třeba jako rozšíření) nebo je to nové přepracování původního?

29.1.2024 14:44:08

Navazuje to spíše příběhově, při původní BRW jste oři kouzleni lóži rozbíjeli, teď ji naopak opravujete.

Je to podle mě spíše druhá edice přepracovaná edice, kde jsou některé věci drobně upravené.

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

29.1.2024 14:56:51

Ještě doplním že by to mělo být kompatibilní s první edici:

1 - Rebirth is fully compatible with all existing BRW material, so you can mix everything you already have with what you get with this KS to make BRW even bigger and infinitely playable!

 

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

29.1.2024 15:01:53

@tomasV Pecka, díky za dojmy, takhle mi to asi stačí :D už se na to těším :) 

30.1.2024 12:33:26

No a nejake blizsi info a dojmy krome obecneho papsani hry? Jaka je hratelnost oproti prvni verzi, jak jsou napsana/prelozena pravidla? Prvni verze ma udajne pomerne hroznej preklad a zbytecne vse komplikovane na to, jak nekomplikovana hra to vlastne je. Dava smysl si tohle poridit, nebo je lepsi si poridit puvodni verzi. Osobne me treba odrazuje od tehle verze to, ze mi prijde uplne debilni, ze tim, ze nekde hazu kouzla, firebally a ja nevim co, tak to opravuju,… :D

4.3.2024 11:02:16

Vybíráme z Bazaru

Insert FS Brass: Birmingham
Insert FS Brass: Birmingham
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas