Beyond the Rift: A Perdition's Mouth Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Beyond the Rift: A Perdition's Mouth Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Dragon Dawn Productions
Autoři: Nikolas Lundström Patrakka
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znovuhratelnost

Obligátní dotaz - jak to vypadá se znovuhratelností? Hra obsahuje jednu kampaň - počet scénářů je pevně daný nebo se nějak mění podle ne/splnění scénářů ? Je tam třeba nějaký standalone skirmish scénář ? 

 

25.1.2023 07:34:34

Kampaní je ve hře vlastně 6, každá má tři scénáře. Ty scénáře se dost liší, na to že pracují s poměrně malým balíkem karet. Ale co je fajn, tak každá ta kampaň má dvě příběhové větve a ty si vybereš jednu z nich. Takže při dalším hraní kampaně se dá jít jinou cestou. 
Nesplněný scénář znamená, že jej hraješ prostě znovu. Když poděláš poslední třetí scénář, tak nemusíš začínat celou kampaň.
Taky se dají klidně vyměnit postavy během kampaně, pokud si hlídáš, jaké items jsou v dané fázi k dispozici. 
Já hraju sólo a zasekl jsem se na jednou scénáři. Tak jsem vzal jinou postavu, prošel jsem to a vrátil se k původní postavě. Což zní jako taková obezlička, ale je zakotvená v pravidlech, tak proč ne. Ty scénáře se mi zdá nemají úplně vybalancované pro všechny postavy, pokud se hraje sólo. Každá kampaň se točí kolem jedné z postav, takže tématicky by tam ta postava měla figurovat a asi současně bude tou nejvhodnější postavou pro danou kampaň. Ale nevím určitě, celé to nemám projeté.
Standalone je první scénář, ale se asi dá hrát cokoli. Nevím teda zatím, nakolik jsou hratelné pozdější kampaně, pokud by člověk nevylepšoval postavy.

1.2.2023 17:50:00 | Upraveno autorem (porovnej)

O karetce uvažuji, protože rondel mě až tak nenadchl. Dík za obsáhlou odpověď. 

 

2.2.2023 11:32:54

Já to měl taky podobně. Balíky postav bavily, rondel a manévry po mapách moc ne. Udělat z toho karetku byl za mě dobrý nápad.

A cena podle mě odpovídá obsahu.

2.2.2023 13:31:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Brass: Birmingham LASEROX insert
Brass: Birmingham LASEROX insert
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas