Betrayal at House on the Hill

xxxxxxxxoo hodnoceno 54x (Seznam vlastníků)

Betrayal at House on the Hill - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Bill McQuillan
Bruce Glassco
Mike Selinker
Rob Daviau
Teeuwynn Woodruff
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština

Zdravím všechny
nedávno jsem si všiml téhle hry a opravdu mě hodně zaujala, ale je problém, že mám spoluhráče neangličtináře. Proto se ptám, jestli jsou někde k nalezení přeložené i knihy pro zrádce a ostatní, nebo jestli na překladu někdo alespoň pracuje.

Díky
22.1.2016 16:57:44

překlad
také bych se připojil k prosbě o překlad

3.10.2016 15:40:51

preklad
presne pre tento dovod sa chystam uz nejaku dobu preklad urobit .. problem je ze sa neviem dopatrat k pdfku s kartami .. vsetky ostatne materialy mam .. cize ak by bol zaujem a ak by niekto vedel pomoct so zhananm kariet tak sa do toho pustim

2.11.2016 01:18:53

Sbírka na překlad
Ahoj, problém s překladem je bohužel v tom, že si tím člověk zkazí vlastní hru, jelikož se naučí danné scénáře.

Proto přicházím s dvěmi nápady:

1) Překlad zařídím sám a následně bych jej distribuoval za zvolenou cenu. S vyhrazenými právy na distribuci překladu.
2) Pokud bychom se domluvili v menší skupině, můžeme vytvořit sbírku a překlad zafinancovat kolektivně (pouze náklady na překlad - tisk by byl na každém ze zainteresovaných). Samozřejmě bychom tento překlad dále komerčně nedistribuovali.

Pokud se máte zájem připojit nebo se domluvit na podmínkách kontaktujte mne na mail nebo telefon.

mail: kopriva(tečka)jakub(zavináč)gmail(tečka)com
telefon: 737 920 232

1.1.2017 21:03:26

Vybíráme z Bazaru

Hadrianuv val
Hadrianuv val
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas