Belaad: Země učenců a bojovníků

xxxxxxxooo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Belaad: Země učenců a bojovníků - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Ehsan Nazarzadeh
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Ahoj, přemýšlím nad touto hrou, prošel jsem gameplay, BBG atd, ale zajímal by mě názor hráčů zde na zatrolených hrách. Recenze jsou obecně poměrně rozporuplné, jako hodnocení.

 

Díky za případné dojmy a názory :) 

19.5.2023 17:51:55

Dnes jsme měli možnost odzkoušet (hra ve 4, takže bohužel bez hašašínů) a přišlo mi to velice povedené. Hned ze začátku mě tedy zaujala produkční kvalita hry a opravdu krásné ilustrace.

Hlavní pozitivum mi přijdou jednoduchá pravidla, hra relativně rychle odsýpá a možnosti kombení (přes spouštění karty z nabídky), navíc je hra cca za tu hodinu odehráná. Bavilo nás to a určitě při nejbližší příležitosti chceme zahrát zase, ideálně i s hašašíny.

19.5.2023 23:16:10

Já hrál 2x ve třech a za mě hrozný,hru naprosto ovládá náhoda kdy jsem drtivou většinu času nemohl dělat co jsem dělat potřeboval, na vítězství jsem potřeboval vytáhnout z pytliku jeden druh zetonu a to se proste 3x nepovedlo,frustrující zážitek…

20.5.2023 09:06:39

Bavili se o tom i v jednom z posledních dílů JOUOBcastu, kde Aleš říkal, že se mu to navzdory oné náhodě líbilo. A partií odehrál několik. Já zatím jen nakoul do pravidel a hru nehrál. Ale produkčně vypadá fakt parádně a pravidlově docela přístupně.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

22.5.2023 15:21:47

Přidávám svoje dojmy:

https://deti-noci.cz/2023/05/jine/herni-okenko/belaad-zeme-ucencu-a-bojovniku/

 

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

4.7.2023 11:14:19

A aké je to pri 2 hráčoch?

4.7.2023 12:19:45

Vybíráme z Bazaru

Rallyman GT - KS + rozšíření
Rallyman GT - KS + rozšíření
Akt. cena: 1850 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas