Bestie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Aron Midhall
Elon Midhall
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Srovnani s Draculou nebo s Dopisy z Whitechapelu

Dokaze nekdo srovnat hru s jinymi hrami se skrytym pohybem? Hra me velice laka, ale obe zminovane hry nebylo pro me to prave. Dracula mel velice komplikovana pravidla, u dopisu nam zas prisel balanc hry spatny.

..DeskoHerky Teplice..

9.12.2022 10:28:02

Bestiu som hral zatial len 1 krat a predosle hry som nehral ale co sa tyka pravidiel tak tie su velmi lahke na pochopenie. Je to v podstate len par stran a vsetko dava zmysel. Balance este neviem posudit ale nasa hra skocnila vyhrou lovcov s tym ze keby nevyhrali v danom tahu oni tak vyhram hned ja ako bestia takze to bolo uplne nadoraz.

Oproti Drakule tu dost inak funguje boj, je ovela jednoduchsi a rychlejsi. V podstate len zautocis a ked hras ako bestia tak rovno das zranenie o sile 1-3 podla toho ci mas upgrade alebo token co ti pridava silu utoku. Lovci zas musia mat bestiu najskor odhalenu ale ak ju najdu stale plati to iste, bestia sa v podstate uz utoku nedokaze branit ak na to priamo nema nejaku specificku kartu pomocou ktorej by dokazala ujst. Treba ale povedat ze najskor musis mat kartu ktora ti umozni utocit a pocas draftu s tym musis pocitat, neda sa teda utocit do nekonecna ale musis dobre planovat kedy a ako zautocit. 

V drakule je boj vo forme kamen/papier/noznice co znamena ze je asi trosku zaujimavejsi ale dokaze to celkovo zaberat aj viac casu.

Nas hra aj to ako funguje boj bavilo, predsa je to len hra o tom ze sa ako bestia skryvas v tienoch a objavis sa len ked sa ti to hodi, bolo to teda viac o strategii a odhadovani superov.

9.12.2022 11:29:32

Vybíráme z Bazaru

Pandemic + Nové hrozby
Pandemic + Nové hrozby
Akt. cena: 370 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas