Battletech - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 14
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: FASA
Autoři: Jordan Weisman
Rok vydání: 1985
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Stránky o BT

Byl by tu zájem o stránky věnované Battletechu (deskovce)? Trochu si hraji s myšlenou vytvořit stránky pro roztroušenou CZ/SK komunitu hráčů, kde by byla dostupná i mapa hráčů/klubů hrajících CBT/AS.
23.1.2018 15:27:01

Stránky o BT.
Za mně určitě, dobrý nápad.

23.1.2018 19:04:31

Stránky
Souhlasím, dobrý nápad :)

24.1.2018 06:27:41

Geont
Rozhodne dobry napad, ale na to staci asi nejaka FB stranka ne? Zas tolik fanousku hry asi neni, aby si s tim nekdo delal praci.

24.1.2018 08:18:32

Stránky
Také si myslím, že by pro začátek stačila FB skupina. Ona tedy již existuje

https://www.facebook.com/battletechCR/

Ale moc to tam nežije. Nicméně pokud by se našel nadšený správce, co by přidával obsah a organizoval věci okolo. Tak by určitě nebyl problém se domluvit a trochu to nakopnout. Sám bych případně podpořil.

---
Šéfredaktor Deskofobie, čaroděj v CGE.

24.1.2018 09:26:04

FB
Nemyslím si, že na všechno, co bych od takových stránek očekával, by zvládla stránka na FB. Na řadu věcí je samozřejmě lepší (krátké informace o dění, informace o různých akcích apod.), ale třeba takové reporty z proběhlých akcí nebo nějaké delší povídání o pravidlech by se tam četlo a dělalo celkem blbě. S existující FB stránkou počítám spolupracovat a také tam třeba dávat nějaké informace, nicméně stále si myslím, že samostatná stránka není zlý nápad.

30.1.2018 09:40:18

FB vs stránky
Jako já opravdu nemám problém podpořit i stránky jako takové, ale přijde mi, že je lepší začít malými krůčky. Už jsem zažil velkých projektů tolik, abych byl skeptický.

Začal bych oživovat tu FB skupinu, přilákal více lidí. Nastavil nějaké pravidelné hraní. K tomu to můžeme podpořit i na Deskofobii, už před dvěma lety jsem začal pracovat na sérii videonávodů pro BT, ale pak jsem to upozadil pod návalem jiné práce. Ale tak asi uzrál čas se k tomu vrátit a začít na tom systematicky pracovat.

---
Šéfredaktor Deskofobie, čaroděj v CGE.

30.1.2018 11:14:44

Fb
Tak pokusím se nejdřív dávat nějaké zajímavé informace. Třeba o blížícím se Alpha Strike Global Conflict (1.2.-28.2.) pochybuji, že někdo odsud vůbec ví.

30.1.2018 15:04:25 | Upraveno autorem (porovnej)

FB skupina
Jinak existuje aktivní Česko-Slovenská skupina na FB https://www.facebook.com/groups/1450664811717705/

Osobně se něco snažím překládat a momentálně se chystá další turnaj v BattleTechu.

Prioritně sdružuje hráče na ose Zlín-Ostrava-Dubnica nad Váhom, ale přidat se může každý.

Ve hře je i liga.

31.1.2018 15:31:09

Vybíráme z Bazaru

Sídla šlechticů
Sídla šlechticů
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas