Battlestar Galactica: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 293x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochix.it
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

znovuhratelnost

Mozna jsem uplne mimo, ale chtel sem zeptat jak je to se znovuhratelnosti tehle hry? karty krize jsou precejen asi pocetne omezene a vysledky rozhodnuti jsou pak hracum zname kdyz uz to hrajou po nekolikate... chapu ze na tom asi hra nestoji jen me to tak napadlo
27.5.2010 12:13:49

to Loser
Výsledky rozhodnutí známé nejsou, protože tam většinou existuje skillcheck, který nevíš nikdy jak dopadne. A pokud myslíš karty krize, kde není skillcheck, tak tam zase záleží na momentální konstelaci hry, rozhodnutí klíčových postav a rozložení obraných a útočných sil.

27.5.2010 12:17:42

Loser
Znovuhratelnost je podle mě u BSG BG výborná, pokaždé nový tým postav, různé karty krize a jejich pořadí, různě rozhozené karty loajality, různě záludný destiny deck...

27.5.2010 12:48:42

podekovani
ok dekuji moc za odpoved

27.5.2010 13:21:32

Loser
ze zkušenosti můžu říct, že tahle deskovka se jen tak neohraje a každé sezení je jiné. Hrajeme intenzivně 2x-3x týdně a stále je super a kupodivu je stále plná překvapení a zvratů. Nemohu než doporučit.
Případné opepření výborným rozšířením Pegasus vnese další porci zábavy a intrik.

27.5.2010 16:21:23

Loser
Musím také přispěchat na podporu téhle výborné deskovky. :)
Tahle je tak založená na komunikaci lidí a vzájemné nedůvěře, že se omrzí jedině tehdy, až nebude komu vrazit do zad nůž. ;) Nebo až nebude žádný nůž :D

28.5.2010 10:08:24

Není samozřejmě pro všechny
U některých lidí v mém okolí jsem vypozoroval, že největší zápory, které je od ní odrazují je poměrně dlouhá herní doba a u některých i jazyková bariéra. No a pak jsou tu extrémní případy kdy jeden můj kamarád ještě nikdy nehrál za lidi:D A to po tolika partiích už je malý statistický zázrak a začíná ho to dost štvát :D Ale znovuhratelnost je to poslední čeho bych se u téhle hry bál;)

28.5.2010 10:11:51

Vybíráme z Bazaru

Kšá
Kšá
Akt. cena: 80 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas