Battlestar Galactica: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 293x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochix.it
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Marf

Skill Karty

Zdravím,
Chtěl bych poprosit Krena nebo někoho jiného, zda by sem nepřidali i skill karty (cz) v pdf jak mají být v originále tj. originální velikost + zadní strana. Koupil jsem si tuhle fajn hru a chtěl bych si nechat vytisknout karty v češtině. Díky
2.9.2009 20:51:42

to Marf
Skill karet je jen 10 druhů ale tentýž druh se liší jen číslem své síly, takže jsem se s tím nedělal a udělal jsem jen referenční kartu k těm 10 druhům a ke hře používám originální anglický balíček. Referenční karta plně postačuje a s grafikou skill karet už nic nehodlám dělat a rozhodně ne nějaké pdfko stovek karet se stejným motivem a textem a lišící se jen číslem.
Takže tě bohužel musím zklamat.

2.9.2009 23:13:46

to Kren
No jelikož mám né moc dobrý scaner, tak nešlo by aspoň naskenovat jen těch deset referenčních karet aspoň s jednou zadní stranou a já bych si to už nějak opravil. To co je zde uložený, tak jsou ty karty na nějaký kartě. Můžu tě poprosit aspoň o tohle? Já bych si to pak upravil sám a kdyžtak i potom nahrál sem do sekce stažení.
Díky.

3.9.2009 06:45:25

to jar12 a Marf
Bohužel na to nemám čas, protože mne čeká práce na Pegasu a ještě jsem ve skluzu s mapou na Twilight Struggle. Ale nechápu proč vám nestačí ta referenční karta Skill karet.

3.9.2009 07:35:37

Karty
No oni by více méně stačili, ale když už si nechám dělat všechny karty do češtiny, tak bych to chtěl mít kompletní. Mě osobně angličtina vůbec nevadí, dokonce s ní komunikuji každý den v práci, ale tím že to je v angličtině, tak se zmenšuje počet lidí, kteří by si to zahráli se mnou. No pokud na to opravdu nemáte čas, tak Vás tím nebudu otravovat a budu to muset nějak vymyslet, škoda. Ale díky za odpověď.

3.9.2009 08:26:08

to Jar12
Souhlasím s Křenem. Vyrábět přeložené karty dovedností je fakt zbytečná námaha. Sám jsem to řešil tak, že jsem před první hrou rychle přeložil základ (lokace, skilly, kvóra, postavy, destinace) a vytiskl to na pár listů papíru jako referenci, šlo se hrát a v pohodě. Se skilly je tenhle přístup rozhodně použitelný - těch karet je málo (5*2) a nejpozději po dvou hrách už nikdo nebude potřebovat ani ten referenční papír

3.9.2009 09:21:04

Vybíráme z Bazaru

Festival zvířátek KS verze CZ verze
Festival zvířátek KS verze CZ verze
Akt. cena: 2700 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas