Battlestar Galactica: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 293x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochix.it
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Revers (rub karet) karet

Mám takovou prosbu. Když už si někdo děláte práci s překlady a kompletní grafikou karet (tak jako KUBIS - karty loajality), tak prosím do toho souboru dejte i reversy (ruby) karet, ať jdou karty kompletně vytisknout na vysokogramážový papír a můžou se kompletně oboustraně vytisknout i s rubem (pozor na sesazení lícové a rubové strany). Nemám rád přelepky na originálních kartách a raději si karty kompletně vytisknu na fototiskárně znovu v češtině. Práce to vůbec nepřidá, protože rub je vždy jen jeden a tak to nedá práci nakopírovat do souboru do té správné pozice ke každé kartě na další list souboru.
9.3.2009 20:21:54

Když už jsme u těch přání
S rubama souhlasím, mě by se nejvíc zase líbilo, kdyby origoš karty byly zveřejňovaný jako jednotlivý obrázky, aby si to člověk mohl snadno velikostně přizpůsobit (nepotřebuju mít origoš velikost karty, naopak chci mít velikost např. do konkrétní laminovací kapsy, atd.)

10.3.2009 12:10:57

ad Merlin
Tak s tím zas já vůbec nesouhlasím. Teďka dokončuju kompletní sady všech karet pro Battlelore, což je asi 200 karet a nedovedu si představit, že bych to dával do zvlášť souborů. Jednak by to bylo pracné a jednak z důvodu tisku a šetření kvalitním papírem je lepší když na jedné A4 je maximální počet karet co se tam vejde a na druhé straně jsou nasázeny ruby, které jsou polohově přesně sesazeny k lícům. A nechápu proč by nešla zmenšit na tvou požadovanou velikost celá stránka PDF i s naskládanými kartami. Tak prostě při tisku zmenšíš celou stránku s více kartami a bude to nemlich to samé, jako když zmenšíš vícekrát po jedné kartě.

10.3.2009 12:58:48

To Kren
Ok priste do souboru vzdycky prihodim aspon jeden list s rubovou stranou.

24.4.2009 09:56:11

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace
Mars: Teraformace
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas