Battlestar Galactica: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 293x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochix.it
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Oprava karet postav

Tak už Ondra nahodil sem na web mé zpracované karty postav. Pokud by si to někdo chtěl tisknout, tak ještě chvilku vydržte, protože jsem tam ještě dělal nějaké úpravy textu, aby mé překlady názvů lokací herního plánu pro moje přelepky na herní plán souhlasily s názvy v mém překladu karet postav. Takže během dneška to znovu uploadnu a až to Ondra zase schválí, můžete definitivně tisknout.
15.5.2009 20:29:05

Tak šup, šup
Tak to sem hoď, jsem připraven schvalovat :-)

15.5.2009 20:42:16

to kren
Nevím jestli to patří do této sekce, ale měl bych 2 malé připomínky k překladu 2 karet:
1) Překlad lokací - Prezidentská kancelář má v originále na začátku popisu akce napsáno ještě:" jsi-li prezidentem můžeš....." což trochu mění význam jejího použití
2) Kartu titulu Admirála byla přeložena pravděpodobně podle původní karty obsažené ve hře. Na serveru FFG je ke stažení opravená verze karty Admirála, kde je upraven efekt atomovky:
On a roll of 1-2 damage the basestar
twice, 3-6 destroy the basestar, and 7-8
destroy the basestar and 3 raiders.
To je vše:)) Jinak díky za překlady. Díky nim jsem si mohl hru zahrát i s úplnými cizojazyčnými analfabety :))

1.6.2009 19:57:53

Opravy
Díky za upozornění. Na tu erratu admirála jsem furt myslel, až jsem na to zapoměl :-) a ten text na lokaci prezidentské kanceláře mi nějak vypadnul. Ono při tolika kartách se chybka vždycky najde. A ještě se určitě najdou chybky. Takže za každé upozornění ještě jednou moc díky. Opravil jsem a uploadnul aktualizovaný soubor. Zároveň jsem tam opravil kartu superkrize "Mobilizace Flotily", kde mi vypadly obrázky lodí, které se mají aktivovat.

1.6.2009 22:13:18

Vybíráme z Bazaru

BIOS: genesis
BIOS: genesis
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas