BattleLore: Horrific Horde Goblin Army Pack

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

BattleLore: Horrific Horde Goblin Army Pack - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: BattleLore
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

o hře

Tak dle info na FFG už jde tohle rozšíření do prodeje. Navíc už jsou dostupná pravidla ke stažení.
Už nějaký týden zvažuji, že tohle rozšíření už neposílí moje řady. Začíná to být o dost dražší, než za Days, a myslím si, že moje zásoba je dost velká na pořádné hraní.
1.7.2010 06:45:05

Marvin
Koukám teď na fotky k Battle of Westeros a jestli mě zrak neklame, tak používají stejné nebo podobné komponenty nako Battlelore. Asi to je způsob, jak snížit cenu pro obě hry. Tak nás budou zdímat všechny:)

2.7.2010 09:46:36

sappho
Ano podstavečky jsou stejné:-)
NO a mapa vlastně taky.
A navíc, grafika karet je převzatá z AGOT LCG.

2.7.2010 10:08:03

ad úspora nákladů :)
já jsem jsem se nad tím recyklováním obrázků a figurek ve hrách od FFG ze začátku taky pozastavoval. Ale pak jsem si uvědomil, že to je úplně normální ekonomický jev v různých odvětvích výroby. Proč zbytečně utrácet a vymýšlet něco nového, když můžem použít něco co už máme hotové :). Nesmíme zapomínat, že i deskovky jsou business jako každé jiné odvětví výroby.

2.7.2010 10:19:28

Beholder
Mně tonevadí. Zvláště proto, že používají jedny z nejlepších obrázků a spousta jich je od Jendruzska:-)

2.7.2010 10:32:40

sappho
Tak první rozšíření je 30 nových figurek za 30 USD, čili 20 CZK za figurku bez shippingu:-)

2.7.2010 10:33:26

beholder
Já už to taky beru normálně, ale zároveň jako příznak, že to bude série a série figurek.

2.7.2010 11:02:41

Marvin
BoW jsou hlavne srdcovka, na tech se holt dojit necham:)

2.7.2010 13:06:15

aneken
Taky jsem s s tím už smířil, že to nepřestanu kupovat až do doby, než budu mít všechny rody a Blackfishe:-)

2.7.2010 13:20:30

Dodáno
Právě mi dorazil balík s tímto rozšířením.
Odpoledne vyfotím a dám to sem.
Na první pohled je ta krabička vážně nabouchaná oproti drakům či kreatůrám a zejéma ti velký Zlobři vypadají vážně výtečně!
Už se těším na pořádné Goblin only armády.

14.7.2010 10:54:06

Vybíráme z Bazaru

Batanimo
Batanimo
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas